Duże elementy w windows xp

Witam

Od ok. tygodnia mam problem ze zbyt dużymi elementami systemu windows xp przez co niektóre programy wyswietlają się niepoprawnie. Nie mam pojęcia skąd to się wzięło. Załączam screen:

http://iv.pl/images/93154626197322847453.jpg

Prosze o wskazówki jak przywrócić domyślne rozmiary. Z góry dziękuje za pomoc

Sprawdź rozdzielczość ekranu. PPM na pulpicie -> Właściwości -> Ustawienia i suwakiem zmień rozdzielczość aż obraz będzie cię satysfakcjonował.

TO nie jest wina rozdzielczości. Popatrz np. na guziki do minimalizowania, powiększania i zamykania okna. Nie powinny mieć takich wielkich symboli.

PPM na pulpicie=>Właściwości=>Wygląd=>Zaawansowane=> i w belce Element po jej rozwinięciu poszukaj : Przyciski paska tytułowego i ustaw rozmiar=>OK=>Zastosuj=OK

Ok jeden problem rozwiązany ale chodzi o to że wszystkie wartości są pozmieniane. Nie da się tego jakoś jednym kliknięciem przywrócić do domyslnych wartości?

Musisz teraz po kolei w tej belce poustawiać sobie poszczególne elementy wg. własnych potrzeb.

Poustawiałem wszystko wg. ustawień w drugim laptopie i dalej duże. Tylko niektóre elementy powróciły do normalności

Nie zmieniałeś czasem stylu wizualnego systemu? Nie patrz na ustawienia w laptopie tylko po kolei dostosuj poszczególne elementy do potrzeb(powiększ lub zmniejsz rozmiar) to kilka minut roboty.

Start–>Akcesoria–>Ułatwienia dostępu–> Kreator ułatwień dostępu

W ustawieniach karty graficznej tez mogło się coś poprzestawiać, może przypadkowo wcisnąłeś jakiś skrót w stylu zoom.