Duże koszty GPRS : o

Witam!

Korzystam z telefonu komórkowego aby wpaść na niektóre www przez GPRS

Niestety po surfnięciu dostaję ogromny rachunek - kilka razy większy niz powinien być. Zauważyłem, że napis [G] automatycznie znika, gdy dłużej oglądam tą samą stronę. Może połączenie ustanawiane jest za każdym wejściem na www? Sesja ustawiona jest na “CIĄGŁA”

Operator: Orange

model: nokia 6610i

prosze o pomoc i z gory thx

może nie korzystasz z profilu gprs,a po profilu internet,który jest droższy.Nie wiem jak to sprawdzic w ustawieniach nokii,ale wiem że korzystając z gprs jak ktoś do Ciebie zadzwoni to powinien normalnie zadzwonić Ci telefon,natomiast jeśli będzie to profil internetowy to osoba dzwoniąca w czasie korzystania przez Ciebie z internetu będzie miała zajęty sygnał.

Ja sie na tym nie znam, ale jesli placi sie 25gr/50kB a ja zassałem nie wiecej niz 4x3kB no wiec :o :frowning:

Niezbyt znam sie tez na fonach … Nie wiem jak to sprawdzic :frowning:

nie wiem do końca jak jest w orange…ale ja w plusie płacę za każde połączenie się z gprs…oraz też coś mi dużo nalicza:/ za ściagnięte 3 gierki mi wcięło ~8zł…

najlepiej byłoby wykupić jakiś pakiet gprs, ale w plusie nie ma może w orange jest…

Proponuję zainteresować się iPlus Simdata, 100KB/3gr

No nie powiem, bo właśnie czegoś takiego szukałem :slight_smile:

Czy mając taki SimData mogę zrobić połączenie Telefon <-> Komputer i śmigać z mojego PC?

Dzieki wielkie z gory

Polecam Erę - Omnix Max, za 5 zyla mam 100 paczek po 50kb czyli 5MB a jak sie skonczy to (ten pakiet) to płące 10 grosików za 50kb. to najtańsza chyba oferta na rynq dla indywidualnych. Era jest super

Czyli jak mam numer w erze to tylko zamawiam pakiet?

heyah ma podobnie…

Ja tam sprawdze iPlusa ;]

Tylko musze wiedziec czy sie da podłączyć komputer <-> komórka i jechać na mozilli FF :stuck_out_tongue:

Dokładnie tak :slight_smile: co wiecej jeszcze pierwszy pelny miesiac jest za free. Era jest cool - moja miłość Nawiasem wprowadzili “Era domowa” - warto luknąć :slight_smile:

Tak, można.