Duże zużycie pamięci RAM, gdy wsztko jest wyłaczone

Ostatnio zaobserwowałem strasznie duże zużycie pamięci Ram, wszystko jest powyłączane, w MSCONFIG tak samo, zostawione jest tylko program do Internetu, do Dźwięku i AVG.

 

A Zawsze jest zużyte ponad 730MB Pamięci RAM. Strasznie Komputer wolno chodzi przy tym, zamula strasznie, nie kiedy nawet się zatnie cały Komputer gdy chce włączyć Przegladarkę, i zaraz się odwiesi. A jestem pewnien że jest to przez RAM, bo zużycie Procesora 0-5% a Pamieci Ram z 35% gdy nic nie robię. Formatowałem komputer z 2 Miesiące Temu, przeskanowałem system Malware + AVG. CCLaner zrobił swoje i nadal to samo.

Ja bym stawiał na zbyt wysokie temperatury albo uwalony dysk. 730MB to żadna tragedia - win7 x64 na start zbiera ponad 1GB i nawet majacmarne 2GB nie powoduje to objawow, o ktorych piszesz. Sprawdz temperatury w HWINFO, sprawdz dysk HD-Tune. No i ewentualnie RAM Memtestem, bo moze masz uszkodzona kosc.

O to chodzi że Strasznie się przegrzewa tylko Karta Graficzna, szybko strasznie po procesor nawet po grze w gry jest Zimny, Radiator oczywiście.

Być może te kości, ale jeszcze pobiorę te Programy i zobaczymy.

 

@Edit

 

Pokazuje mi Tak Temperatura Procka.

 

 

CPU Core0 TS0           51.0 C    48.0 C    55.0 C

CPU Core1 TS0           40.0 C    39.0 C    46.0 C

 

 

Temperatura skacze sobie raz idzie w dół o 3/4 Stopnie raz idzie w góre do 50 C

A temperatura grafiki?

Dysk sprawdzałeś?

Jaki masz zasilacz?

Zasilacz 300 W nie wiem o co Chodzi z tym Dyskiem jak to sprawdzic WGL :smiley:

 

Grafiki mi tam nie pisało nie wiem czemu ,.

Pobierz CrystalDiskInfo portable LINK, wypakuj i uruchom, zmień ustawienia (Funkcje, Advanced Feature, Wartość Raw i ustaw 10 [DEC]), zrób zrzut ekranu (rozciągnij okno programu by było widać wszystkie parametry), umieść np. na http://postimage.org/ i podaj link na forum.

http://s9.postimg.org/xumicj57j/dysk.png

Chyba o to chodzi ale nie wiem :smiley:

Dysk na śmietnik.

Rób backup póki działa i kupuj nowy.

Niepotrzeba mi Backup bo itak tu nic nei mam :smiley: A kompa i tak składaka Kupuje do 2,5 Tysi :smiley:

 

A to  co jest nie tak ?

Powierzchnia dysku już traci swoje własności. Przy czym zasilacz może również powodować taki efekt, w zależności jaki sprzęt ciągnie.

Hej,

Juz w tej chwili masz 23 sektory przeniesione do puli rezerwowej. Kolejne 21 czeka na remap.

Pozdrawiam

Dimatheus