Duże zużycie procesora i ramu w czasie spoczynku

Witam 

Pokaż log z autorunsa,wyłączymy zbędne programy i usługi działające w tle

Uruchom- Autoruns-jako administrator,po skończonym skanie-File>save>plik-AutoRuns.arn- umieść na -http://sendfile.pl/- na forum podaj linka

W autostarcie mam porządek , ale tak ja prosiłeś dodaje linka 

Chyba doszedłem do tego co tak bardzo zjadało mi procesor i ram . Mianowicie był to proces od windows update. Na początku w ustawieniach miałem przestawione na to żeby sam wyszukiwał , ale nic nie pobierał ani nie instalował. Po przeanalizowaniu procesów w programie proces exploler odkryłem że najwięcej danych pobiera mi svchost po rozwinięciu  okazało ze najprawdopodobniej odpowiedzialnym za takie obciążanie maszyny jest proces odpowiadający za aktualizacje. W tym momencie całkowicie wyłączyłem Windows Update nawet w msconfig i zobaczymy jakie beda rezultaty. Na ten moment zapowiada się bardzo dobrze. . W tym momencie przy włączonym chrome z dwiema kartami skype i programem HWMonitor obciążanie procesora mam na poziomie 1 procenta. Używana pamięć ram to tylko 2 GB a i temperatura spadła do 35 % 

Uruchom autoruns jako administrator

 Zakładka-Logon-odznacz: IAStorIcon ,  NvBackend ,  RTHDVCPL , VirtualCloneDrive , Skype , Google Chrome    Google Chrome Installer

Zakładka-Services-odznacz: AdobeARMservice ,  IAStorDataMgrSvc ,  Intel® Capability Licensing Service Interface    Version: 1.27.798.1 , Intel® Capability Licensing Service TCP IP Interface    Version: 1.27.798.1  , jhi_service , LMS , Microsoft SharePoint Workspace Audit Service , NvNetworkService , SkypeUpdate , Stereo Service ,

Zakładka-Scheduled taks-odznacz: Odznacz wszystko

Zakładka-Internet Explorer-Odznacz wszystko (jeżeli nie korzystasz z IE)

.Klawisz z logo Windows + R  wpisz: services.msc a następnie szukamy usługi->Windows Search-i we właściwościach ustawiamy: Wyłączone.

Uruchom ponownie komputer, jakby coś nie działało  to zaznacz z powrotem