Duże zużycie ramu oraz parę innych problemów

Witam,
Problem zauważyłem gdy na laptopie mojej dziewczyny ( laptop Asus x556U Intel® Core™ i5 7gen 7200U 2,5 - 3,1 GHz, pamięć 4 GB RAM, dysk 1000 GB + 265 SSD, grafika nVidia® GeForce 940MX + Intel HD Graphics 620) zaczęła zacinać się starsza gra “Assassin’s Creed IV Black Flag” mimo że laptop powinien ją na spokojnie ogarnąć gra zacinała się nawet na najniższych ustawieniach dodatkowo jakiś czas temu zaczęła jej się uruchamiać przy starcie systemu przeglądarka z jakąś ruską stroną próbowałem skanować Malwarebytes który wykrył 7 zagrożeń po nim Nortonem który też coś wykrył później AdwCleaner w między czasie został dokupiony ram 8gb ale strona pojawia się nadal a laptop mimo że ma teraz 12gb ramu mniejsze ale wciąż ma problemy z grą, poniżej wrzucę logi z FRST może ktoś coś zauważy bo ja nie jestem w stanie niczego z nich odczytać.

FRST:
FRST.txt (99,1 KB)

Addition:
Addition.txt (55,3 KB)

Shortcut:
Shortcut.txt (51,2 KB)

Jeszcze screeny z Menagera:


Witaj @pawi211

  1. Zrób aktualizację Windows.
    Twoja wersja - Windows 10 Home Wersja 1809 17763.805 (X64)
    Aktualna wersja - Windows 10 Home Wersja 1903 18362.449 (X64)
    Wejdź do Ustawień -> Aktualizacje i zabezpieczenia.
    Pobierz i zainstaluj wszystkie dostępne aktualizacje.
  2. Pobierz ten plik i zapisz w katalogu z FRST, tzn. D:\Pobierane
    fixlist.txt (5,7 KB)
    “Plik naprawczy, tylko dla Ciebie, został wykonany w FiRST Editor 1.09b © ijuliusz.pl”
  3. Uruchom FRST i kliknij Napraw, program wyłączy niepotrzebne procesy, zrobi Punkt Przywracania i zacznie pracę.
  4. Po restarcie wklej plik wynikowy.
  5. Pobierz ADWCleaner, uruchom z Uprawnieniami Administratora, uruchom skanowanie.
    Jeśli znajdzie linie z Preinstalled to odznacz, resztę oczyść, wklej plik wynikowy.

Zrobiłem tak jak pisałes oto wyniki.

FRST:
Fixlog.txt (13,6 KB)

ADWCleaner:
AdwCleaner[C08].txt (2,3 KB)

Ps. Strona przestała się sama uruchamiać zużycie ramu mniejsze aktualnie około 3,2


Pozdrawiam,

Skrypt wykonał się właściwie.
Jeśli System odzyskał sprawność, zastosuj DelFix Zaznacz Remove disinfection tools i kliknij Run.
Zaznacz post, który rozwiązał Twój problem. Wystarczy jeden :wink:
obraz

W razie kolejnych kłopotów z komputerem, pisz :+1: