Duzy ping i lagi w CS 1.6

Witam wszystkich uzytkowników !

Jeżeli w złym dziale umieściłem wątek, to proszę o jego przeniesienie do odpowiedniego działu.

A więc przejdzmy do rzeczy. Gram w Counter Strike 1.6 od 1,5 roku.

Od około 2 miesięcy mam problem z dużym pingiem i mniejszymi lagami w tej oto grze. Do godziny ok. 17 nie ma , aż tak dużych problemów z pingiem i lagami , aczkolwiek po 17,18 godz. mój ping wzrasta do nawet 100 ms. Jest to uciażliwe, gdyż inni gracze skarżą się na mnie , że mnie “teleportuje” i ścina . Grając sam zauważam, to o czym mówią inni gracze.

Mam internet 2 Mbits/s w MultiMedia Polska .Dodam jeszcze , że miałem wymieniony modem ten sam model, lecz fabrycznie nowy.

Posiadam modem kablowy Motorola SURFboard SB5101.

Mój sprzęt to : 4 GB Ram , Intel Core 2 Quad 2.50 Ghz , nVidia GeForce 9800 GT 512 MB , Windows 7 32-bit .

Czy istnieje jakakolwiek możliwość zmniejszenia pingu i lagów ?

Proszę o szybką pomoc . Z góry dziękuję

Jeśli piszesz, że do godziny 17 nie masz z pingiem problemów, a potem są, to raczej jest to wina Multimedii. I to z nim raczej należy się skontaktować. Na wszystkich serwerach tak masz? Rate ustawione? Wszystko oprócz gry powyłączane? Przeskanuj dyski antywirem, zdefragmentuj dyski, przeczyść rejestr. W odpowiednim dziale od biedy możesz dać jeszcze logi z OTL, wtedy będzie można wykluczyć czy po Twojej stronie wszystko OK.