Duży ping - Jak zmniejszyć?

Witam, jak zmniejszyć PING ?? Standardowo w CS’ie czy rFactor’ze mam od 90 - 150 przy włączonym GG czy Skype, bez waha się ok 100. Zawsze miałem taki ping, ale jak go zmniejszyć bo większość serwerów ma ping do ok 80 - 100 a ja to przekraczam. Inni mają nawet po 30 - 50. Nie rozumiem. I od kiedy za PING daje się bana ?? :confused:

Ja mam 3-9 ping i nic z netem nie robiłem. GG nic mi nie zmienia. Ważne żeby nie chodziło coś co bardzo obciąża łącze, np. żebyś czegoś w międzyczasie nie pobierał. Pingu tak ogromnie jakoś nie zmniejszysz. Poczytaj poradniki na necie, jest całe mnóstwo.

No ale czemu Ty masz 3-9 ping a ja 80-130 skoro gramy w to samo. Od czego to tak naprawde zależy

Zależy też od serwera na jakim grasz i oczywiście od dostawcy internetowego.

Próbowałeś na wielu serwerach? Są serwery tak stabilne, że mam ping 3, a są takie, że cały serwer ma ping ogromny i wszyscy mają po 200.

Od kogo masz internet?

Dodane 27.05.2009 (Śr) 18:29

Mając duży ping przeszkadzasz w grze innym graczom. Dlaczego?

Ponieważ lagujesz serwer, a także gdy ktoś chce w Ciebie trafić, to po prostu nie może bo latasz po ekranie, przez swój ping.

możesz także do obniżenia pingu spróbować użyć programu cfosspeed,

poza tym ping zależy także od konfiguracji na jakiej grasz

Netia ADSL 1Mbit

Zazwyczaj na serwach CS’a mam ok 100 a rFactora 130 i jakoś nikomu to nie przeszkadzało

Przy Pingu 100 trudno cokolwiek lagować jeszcze. Miało się nawet 150 i było git, ale, że serwer ustawiony na to, że po 85 ban to spx