Duży ping w czasie gier na jednym komputerze

Witam, kupiłem w tym tygodniu nowy sprzęt przez 2dni wszystko chodziło dobrze. Lecz wczoraj podczas zmagań w League of Legends doświadczyłem bardzo wysokiego pingu ( nawet do 8tysięcy! !!

Sprawdź, czy nie masz włączonego firewalla (lub NAT) w routerze, wyłącz i sprawdź.

Również walczę z tym problemem na łączu TP - musiałem obie usługi wyłączyć i wszystko wróciło do względnej normy, jednak problem jest wałkowany przez TP (Orange).

Korzystasz z Liveboksa czy jakiegoś innego routera?

Używam routera. Ale jestem w 99% przekonany że to coś w kompie siedzi… Po 1. dzieje się tak od wczoraj a kompoa mam 4 dni xd. Po 2 Sprawdzałem u siostry i działa wszystko ok. Da się jakoś sprawdzić co to może być ?

No fajnie, że używasz routera, ale jakiego? Nazwa, model, konkrety kolego.

Jeśli sprawdzałeś u siostry sam komputer, to tak jak Ci napisałem - wina ustawień routera, dobrze byłoby abyś podał model, wtedy będziemy (mniej więcej) wiedzieć co napisać Ci abyś sprawdził.

ja sprawdziłem lola i ten ping na komputerze siostry, a nie moj komputer na jej necie. Poprostu na jej kompie zagrałem sobie mecz wlola na tym samymy necie co ja mam