Duzy problem z FIREFOXEM

Witam.Zainstalowalem Mozille Firefox 1.5.0.1 i zabrałem sie do instalacij rozszerzen.Zainstalowałem 20 rozszerzen (róznych) i zrestartowalem przeglądarke.bylo wszystko ok więc zabrałem sie do innej kategorii zainstalowałem bodajze 2 rozszerzenia z kategorii przegladanie prz uzyciu kart jedna z nich to było rozszerzenie Tabbrowser Extensions no i znowu zrestartowalem przegladarke i zaczeły sie kłopoty (mialem jeszcze firetune uzyte ) zaczeły sie wyswitlać tego typu informacje (linki ponizej )

wczytanie kopi ustawień nic nie dało reinstalacja równiez PROSZE POMÓZCIE bardzo mi na tym zalezy z góry dzięki za odpowiedz !!

Należy spróbować powrócić do poprzedniej wersji FF, np. 1.5. Uwaga jaka się tu nasuwa, to przy instalowaniu nowej wersji FireFoxa należy ostrożnie obchodzić się z rozszerzeniami, tzn. nie należy ich “hurtowo” aktualizować, a raczej pojedynczo, w ten sposób łatwiej jest stwierdzić, które z rozrzeszeń po aktualizacji psuje nam prace FF. :slight_smile:

Pluginy mogą się “gryźć” instaluj pojedynczo. A teraz to przeczyść rejestr jv13powertools i zainstaluj od nowa firefoxa

Co do pierwszego - odchacz okienko każdorazowego sprawdzania i kliknij “Tak”

Co do drugiego - odpal FF w trybie “safe mode” i wyłącz pluginy, które instalowałeś ostatnie przed wystąpieniem kłopotów

Z " Tabbrowser Extensions" miałem taki sam kłopot,wyrzuć go i zainstaluj Tabmix i po problemie .Teraz działa prawidłowo i obsługa zakładek jest dobra.

Wyczysciłem rejestr Regcleanerem i jv13powertools nic to niestety nie dało więc zastosowałem sie porady Monczkina i uruchamiając FF w trybie Safe Mode i odinstalowalem kilka rozszerzeń i wszystko jest OK

Dzięki wszystkim za pomoc a w szcególnosci MONCZKINOWI…