Duży problem z firmą kurierską UPS. Czy mnie oszukali?

Witam!

Mam dość duży problem z firmą kurierską UPS. Otóż zamówiłem kuriera, aby zabrał paczkę za pobraniem i dostarczył na wskazany adres w Warszawie. Ok. Poprosił o numer konta bankowego, gdzie trafią pieniądze po zakończeniu transakcji, przepisał go.

Patrzę potem - w poniedziałek piątego maja o 10:45 paczka za pobraniem (400zł) została doręczona. Jako, że w poniedziałek nie miałem czasu aby sprawdzić czy są pieniądze, zrobiłem to we wtorek. Niestety, pieniędzy nie było. Sprawdziłem potem ponownie w czwartek, czy są. Miałem nadzieję, że tak… Lecz kasy nadal nie było. Sprawdziłem znowu w Sobotę… nie ma kasy.

Sprawdzam i dziś. Minęło 8 dni od doręczenia przesyłki a pieniędzy nie ma! Czy mnie oszukali?

edit

Proszę uważać na słownictwo! Gwiazdkowanie nic nie zmienia …następnym razem bedzie warn i tyle.

adpawl

A nie prościej jest zadzwonić do UPS i ich zapytać? Tam mają straszny bałagan (chyba nie radzą sobie z ogromną ilością Klientów), więc mogli coś przeoczyć

Dzwoniłem w czwartek i tak wyglądała mniej-więcej rozmowa:

Ja: “Czekam już cztery dni na kasę i ich nie ma. Mogę więc wiedzieć, co się dzieje z moimi pieniędzmi?”

UPS: “A co pana to obchodzi”

Ja: “… No jak to co… To są moje pieniądze.”

UPS: Wg. regulaminu UPS można składać reklamacje dopiero po 10 dniach jak nie pojawią się pieniądze"

To ładnie…Ja bym nie wytrzymał jakby mi tak powiedzieli…Ale jeśli mają taki regulamin, to musisz tylko czekać, a na przyszłość nigdy więcej żadnych interesów z nimi i tyle…Ciekawe jak wygląda potem proces reklamacji, czy w miarę szybko, czy 30 dni będą rozpatrywać :slight_smile:

Cześć,

Kiedyś w firmie korzystałem z usług innego kuriera, chyba gls, i mieli coś takiego że wypłat dla klientów dokonywali dwa razy w miesiącu, może trafiłeś akurat na początek tych dwóch tygodni i za kilka dni będzie kasa. Mam nadzieję że o to chodzi, bo traktują Cię średnio.

Hm… czyli, że to normalne i na początku każdego miesiąca tak jest? Hm… oby. Bo najgorsze by było jakbym musiał składać reklamacje, czekać… Tak w życiu nie odzyskałbym kasy…

O to się nie martw, pieniądze na pewno się znajdą, ale głupotą jest to, że tyle trzeba na to czekać…