Duży problem z kompem

http://www.komputronik.pl/Komputery_PC/ … ,id,51291/ To jest mój komputer. Mam z nim duży problem. Amianowicie:

-czasami podczas wczytywania pasek przeskakuje w nieskończoność; system operacyjny nie chce się włączyć

-gra Crysis po wejściu do menu powoduje crash komputera

-występują problemy z płynnością w innych grach zaraz po ich wczytaniu

Bardzo proszę o pomoc.

jesteś pewien że zasilacz to chieftec ?? lepiej sprawdź.

zrób skan na robale i inne podobne

możliwe że zasilacz jest zjechany, przydało by sie zmierzyć napięcia miernikiem

I ty za to dałeś 3750 zł? Nieźle Ci e oskrobali z kasy i to jeszcze gwara na ledwie 2 lata kpina.

Zainstalowałeś najnowsze sterowniki do karty graficznej, zaktualizuj Bios płyty głównej.

założę się że tak…

PS. nie opłacało się brać tego szorta… za 3000zł masz wydajniejszy zestaw… wystarczyło napisać na forum :confused:

Zasilacz to Chiftec na 100%.

Komputer jest dobry. Narzekać nie mogę. Tylko te problemy… Wirusów nie ma.

za tyle kasy miałbyś coś dużo lepszego…

zainstaluj najnowsze sterowniki forceware i włącz tryb SLi… chyba że masz wyłączony w BIOS-ie

SLI jest oczywiście włączone. A moje sterowniki to ForceWare 169.25. Powinienem je zmienić?

Jeszcze jedna sprawa. Przeglądając inny dział tego forum zauważyłem, że pewnien użytkownik, ma taki sam problem jak ja, nawet taki sam komunikat błędu. Podsunęło mi to pomysł, że jest to spowodowant Service packiem 1. Czy jest to możliwe?

masz XP?

I jak katarynki, nawet widząc że w kompie jest jeden z najlepszych chiefteców obecnie produkowanych czyli cft, wciąż na odwal się paplacie że to musi być zasilacz i że komputer to szrot bo nie złożony samodzielnie… Są pewne granice, naprawde pora się opamiętać…

Podstawowe pytanie - czy problem jest od zawsze czy może od czasu reinstalacji systemu/zmiany sterowników?

zainstaluj wszystkie stery z płyt zarówno do płyty głównej, jaki i do grafiki. Sprawdź na stronie producenta czy nie ma nowszych wersji, ale korzystaj tylko oficjalnych (żadnych BETA), certyfikowanych WHQL.

Jak problem będzie nadal to trzeba po kolei wszystko sprawdzać,

pamięć ram memtestem86+

dysk w poszukiwaniu bad sectorów, bodajże HDD health to umożliwia

grafikę musisz zostawić tylko jedną i po kolei jest sprawdzać Video card stability test

Takich problemów nie było przed instalacją SP1. Ale po włączeniu gry też zadarzało jej się ciąć przed SP1.