Duży problem z mini wieżą samsung MM-ZJ5

zepsuła sie juz 3 raz :shock: !!

SETi , może przeczyścic laser? Pytałeś sie po tej pierwszej naprawie co naprawili w tej wieży?

Nie powinieneś płacić za naprawę na gwarancji jeżeli jest to wada ukryta a nie twoja wina.

Zakładam że to nie ty ja specjalnie psujesz… przeczytaj dokładnie gwarancję sądzę że powinny Ci oddać te 60 zł i dodatkowo dać nową wieżę. W gwarancji powinien być taki zapis że po którejś tam naprawie tego samego towar zostaje wymieniony na nowy…

Widzę że to jakieś cwaniaczki więc jeśli próba dogadania się ze sprzedawcą nie pomoże, nie osiągniesz celu to postrasz go Urzędem Ochrony Konkurencji i Konsumentów…

Ja mam już 2 lata też tą mikro wieżę i na razie nic odpukać się z nią nie dzieję… Powinnieneś się spytać czemu musiałeś zapłacić za naprawę i jaka była usterka.

naprawa pierwsza: wymiana FLEX FOLI

naprawa druga: wymiana taśmy

MUSIAŁEM ZAPLACIC BO OKRES GWARANCJI SIE SKĄŃCZYŁ

PROBLEM POLEGA NA TYM ZE JUZ 3 RAZ PADŁA I W NECIE W OPINIACH NA ROZNYCH STRONACH WIELU LUDZIOM PSUJE SIE NAGMINNIE TEN SPRZET, JEDEN KOLO POWIEDZIAL MI ZE JEDYNY RATUNEK TO PRZEROBIC TO JAKOS U KOGOS KTO SIE ZNA NP. JAKIS HOBBYSTA OD SPRZETU BO INACZEJ NAPRAWY BEDA NON STOP PO OKOLO 50ZŁ