Duży problem z Punk Buster-em

(Mateusz609) #1

Mam duży porblem z PB.

Problem objawia się tym że w czasie ,gdy jestem zalogowany na serwer po chwili PB mnie kicka

Następnie piszę Server Disconnecteod PunkBuster kicked player (mój nick) for 6 minuts Violation (GAME INTEGRITE) #20006

z Góry Dziekuję za pomoc :slight_smile:

(Tomu250) #2

Zapewne chodzi ci o ET, spróbuj przeinstalować grę, jeżeli nie pomoże to prawdopodobnie coś masz z cfg,

na nowej instalacji nie przenoś plików z cfg, zrób nowy może pomoże. A jeszcze powiedz na jakim modzie grasz, czy ostatnio coś dodawałeś do cfg?? Pomóc może też update PB, spróbuj, może nie będzie już tego błędu.

(Porchekarera) #3

Reinstalka najprawdopodobniej pomoże, ale najlepiej sprubuj zaktualizowac PB danej gry.

(boger) #4

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

(Tomu250) #5

Taki link jak ci dał boger albo automatycznie z poziomu folderu gry, niestety nie pamiętam jak się plik nazywał, ale na pewno związany z pb

(Mateusz609) #6

Ja gram na ET pro nigdy wczesniej m i sie tak nie robilo dopiero teraz sproboje zainstalowac wolfa i nie wkladac CFG

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 16:05 został dopisany post przez iluxo

Ja gram na ET pro nigdy wczesniej m i sie tak nie robilo dopiero teraz sproboje zainstalowac wolfa i nie wkladac CFG

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 16:15 został dopisany post przez iluxo

DZIEKI PRoblem rozwiazany przydala sie instalacja update i usuniecie CFG jeszcze raz dziekuje wszystkim