Duży problem z Punk Buster-em

Mam duży porblem z PB.

Problem objawia się tym że w czasie ,gdy jestem zalogowany na serwer po chwili PB mnie kicka

Następnie piszę Server Disconnecteod PunkBuster kicked player (mój nick) for 6 minuts Violation (GAME INTEGRITE) #20006

z Góry Dziekuję za pomoc :slight_smile:

Zapewne chodzi ci o ET, spróbuj przeinstalować grę, jeżeli nie pomoże to prawdopodobnie coś masz z cfg,

na nowej instalacji nie przenoś plików z cfg, zrób nowy może pomoże. A jeszcze powiedz na jakim modzie grasz, czy ostatnio coś dodawałeś do cfg?? Pomóc może też update PB, spróbuj, może nie będzie już tego błędu.

Reinstalka najprawdopodobniej pomoże, ale najlepiej sprubuj zaktualizowac PB danej gry.

http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php

Taki link jak ci dał boger albo automatycznie z poziomu folderu gry, niestety nie pamiętam jak się plik nazywał, ale na pewno związany z pb

Ja gram na ET pro nigdy wczesniej m i sie tak nie robilo dopiero teraz sproboje zainstalowac wolfa i nie wkladac CFG

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 16:05 został dopisany post przez iluxo

Ja gram na ET pro nigdy wczesniej m i sie tak nie robilo dopiero teraz sproboje zainstalowac wolfa i nie wkladac CFG

W dniu 18.07.2008 , o godzinie 16:15 został dopisany post przez iluxo

DZIEKI PRoblem rozwiazany przydala sie instalacja update i usuniecie CFG jeszcze raz dziekuje wszystkim