Duży problem z siecią w Windows 10!

Witam! Po próbie pobrania Win loadera zniknęła mi sieć. A zaczęło się od tego:

  • na kompie stacjonarnym zainstalowałem dla próby win 7 ale wyskoczyło mi ,że ta kopia systemu jest nieaktualna /7601/ , to próbowałem ściągnąć na laptopie Windowsa loadera aby spróbować czy można na jakiś czas win7 aktywować. Niestety po próbie ściągnięcia i wyłączeniu antywirusa/avast premier/ laptop jakby się zawiesił i nic się nie pobrało. Od tego momentu nie było już neta. Zresetowałem sieć i niestety nic dalej nie ma co ważne brak jest również połączenia przez sieć lokalną. Dziwi mnie to bo na laptopie córki jak i w smartfonie i smarttv net jest bez problemu.Może mi ktoś podpowie co mam zrobić czy top już niestety trzeba robić format i na nowo instalować system?
    Nadmienię,że przywracałem system do stanu sprzed 3 dni i to nic też nie dało. Pozdrawiam i liczę na pomoc.

A Windowsa masz oryginalnego?

Chyba nie ma skoro do aktywacji używa win loadera,musiało coś być w tym win loaderze-jeśli antywirus nic nie wykrywa to format a do aktywacji użyj np.Windows Loader by Daz .

Piratom nie pomagamy.

A ja bym do aktywacji użył oryginalnego klucza.


Panowie windows na laptopie jest oryginalny. A jeśli chodzi o piactwo to nie jest to w moim stylu konkretnie chodzi mi o to dlaczego po resecie sieci nie wykrywa mi laptop zadnej sieci, na laptopie a wykrywa na innych w domu.Przeskanowałem cały laptop na wirusyi wszystko jest okey. a sieci brak.

  1. spr czy jesteś w dobrej grupie roboczej
  2. spr czy jakaś usługa nie jest wył.
  3. spr w trybie awaryjnym z obsługą sieci
  4. idź na piwo - nie wiem czy pomoże, ale też nie zaszkodzi

Dzieki za info.Sprawa rozwiązana.Udało mi się po połączyć przez sieć lokalną i problem z wifi znknął.Pozdrawiam i dziekuję.