Duży rozmiar folderu użytkownicy

Po kliknięciu we właściwości pokazuje, że rozmiar folderu użytkownicy zajmuje prawie 20GB a po wejściu do niego i zaznaczeniu pokaż ukryte rozmiar wszystkiego to coś ponad 200 MB - to gdzie te pozostałe plik i foldery które zajmują 20GB?

To dość nietypowe zachowanie o ile dobrze cię zrozumiałem.
Jezeli rzecz sprowadza sie do tego ze folder Uzytkownicy pokazuje ci wielkość np. 20 GB a po wejsciu do niego i „odkryciu” plików, folderów spora ich część ma wielkość „0” a pozostałe po zsumowaniu ok. 200 MB, tedy rozbiezność między tym co pokazuje ekplorer we własciwościach a tym co zliczysz jest rzeczą normalną.
Wielkośc zerowa folferu, pliku oznacza ze nie masz uprawnień dostepu do niego.
Jezeli jednak to eksplorer w zalezności od ustawień (pokaz lub zakryj ukryte) pokazuje rózne wielkości w zaleznosci od uzytej opcji to oznacza ze coś z dyskiem lub systemem jest nie tak.

Zainteresuj się darmowym programem WinDirStat.
pokazuje faktyczne dane na dysku i ich rozmiar.

Czy można usunąć z ukrytego folderu ścieżka C: Użytkownicy/user/AppData zawartość podfolderów Local i Roaming bo to one zajmują prawie 20GB ?

Jesli nie wiesz co, to nie radzę.

Możesz usunąć te katalogi. Tylko pamiętaj w tych katalogach są zapisane wszystkie twoje gry. Wszystkie ustawienia programów, hasła zapisane w przeglądarce informacje o stronach które odwiedzasz i cała „pamięć” o twojej aktywności.

Nie tylko. Takze i to oraz troche innych „bajek” systemowych.

W folderze Microsoft podfolder Edge zajmuje tam 6 GB - czy to normalne - można coś tam bezpiecznie usunąć lub podfolder Packages 1GB - co w nim jest?
Każda przeglądarka np. Chrome tyle będzie zajmowała? Która najlepsza przeglądarka najmniej pamięciozerna i miejscożerna na win 10?

Jak masz zapisane hasła (brak zalogowań na wszelkich portalach, gdzie hasło i reset przepadły na dobre i bazujesz tylko na funkcji „nie wyloguj mnie”) to spróbuj czyszczenia pamięci podręcznej i cookies w Edge (nie zaznaczaj pola dotyczącego usuwania haseł w Chromium by nie robić z siebie drugiego Maksyma via instalki.pl).

Moze tyle zajmować. Uzywam Vivaldi i tez zajmuje około 6 GB

Gołe nie powinno tyle zajmować…

Czy wyczyszczenie pamięci podręcznej Edge i cookies zwolni dużo miejsca czy nie warto ?

Powinno być podsumowanie ile MiB ci usunie.

Jak w nim siedzi kopia jakieś strony otwartej ostatni raz w lipcu to warto je sprzątnąć.

To zalezy co wyczyścisz

Browser2

Browser1

Browser2

Musisz sie liczyć z tym ze np. wyloguje cie ze wszystkich kont na stronach, stracisz historie przegladania, hasło itp.

Całkowite czyszczenie wszystkiego mam w przegladarce ustawione na trybie prywatnym.
Jesli ktos chce miec miejsce na dysku to powinien miec co najmniej dwa.
Ja mam trzy.
Jeden da system i aplikacje. Pozostałe na dane
W pierwszym wyłaczam hibernacje poleceniem w CMD (administrator)
powercfg -h off
I juz mam pare gigabajtów.
Dodatkowo przenosze Foldery systemowe typu Obrazy itp. na inny dysk i na brak miejsca nie narzekam

Foldery