Duży spadek fps po aktualizacji do wersji 1607

A można cofnąć W10 do pierwotnej wersji? Wtedy wszystko działało dobrze i szybciej niż na W7

Spróbuj tego.

https://www.asus.com/pl/support/FAQ/1013063/

Czyli już tylko format został? Jeszcze po każdym uruchomieniu komputera windows każe mi instalować tą samą aktualizację windows defender

Problem Windows Update, też to miałem, ale na Windows 8.1.
Uruchom “cmd.exe” jako administrator i wpisz:
MpCmdRun.exe -SignatureUpdate

Następnie uruchom ponownie system. Powinno pomóc.

Odświeżanie z zachowaniem plików użytkownika. Tylko teraz pytanie? do której wersji przywróci system?

Ta opcja resetowania pozwoli przywrócić użytkownikom Windows 10 do jego oryginalnego stanu bez usuwania zdjęć, muzyki, filmów i plików osobistych. To najmniej inwazyjna metoda resetowania. Zachowasz konta, osobiste pliki i ustawienia. Aplikacje pobrane ze sklepu Windows oraz inne aplikacje, będzie trzeba zainstalować ponownie.

Możesz i format zrobić będzie pewne.

Przeskanowałem dysk AVG rescue disk, wykryło mi jakieś errory, usunąłem je i na razie działa. Komputer chodzi od 4 godzin z włączonym chromem i fpsy są w porządku. Ale po aktualizacji do wersji 1703 płynność obrazu w csgo strasznie spadła. Fpsy i wszystko inne jest ok ale widać jak obraz tnie.

Daj fachowcom logi do sprawdzenia.

Zrobiłem format i po problemie. Temat uważam za zakończony

Format, skany i cała reszta były zbędne. Za bardzo podkręciłem kartę graficzną i spadały mi taktowania… xd

Chyba nie tu problem,ale najważniejsze,że jest OK.

No właśnie zauważyłem że nie jest. Po updacie windowsa wygląda to tak jakby na karcie spadały taktowania kiedy nie jest mocno używana. Z 1000mhz na rdzeniu spada do 300. Przed aktualizacją była na takich samych taktowaniach ponad rok i żadnych problemów. Może to jakaś opcja oszczędzania energii czy coś w tym stylu?

W przypadku kart Nvidii opcja nazywa się Powermizer.
Obniża taktowanie gpu/vram w zależności od obciążenia karty.
Pod Linux można tym zarządzać z poziomu panelu Nvidii, a w Windows nie wiem - nie grzebałem :smiley:

Nie mam do tego dostępu w windows