Duży spadek FPS'ow i lagi w grach

Witam, gdy wyjechałem na tydzień mój brat chyba coś mi poknocił z komputerem. Jest dużo wolniejszy i nie mogę pograć nawet w grę o małych wymaganiach bo strasznie tnie. Próbowałem przywracać system ale nic nie dało. Niestety on sam nie wie co robił więc zwracam się do was.

W panelu sterowania odinstaluj LiveUpdateWPP i Search App by Ask.

Wklej do systemowego notatnika i zapisz jako plik tekstowy o nazwie fixlist :

HKLM-x32\...\Run: [ApnTBMon] = C:\Program Files (x86)\AskPartnerNetwork\Toolbar\Updater\TBNotifier.exe [1719184 2015-09-23] (APN)
CHR HomePage: Default - hxxp://www.search.ask.com/?gct=hp
CHR DefaultSearchURL: Default - hxxp://www.search.ask.com/web?q={searchTerms}
CHR DefaultSearchKeyword: Default - search.ask.com
CHR DefaultSuggestURL: Default - hxxp://ssmsp.ask.com/query?sstype=prefixli=ffq={searchTerms}
R2 LiveUpdateWPP Manager; C:\Program Files (x86)\LiveUpdateWPP\LiveUpdateWPP.exe [453632 2015-04-29] (LiveWPPUpdate) [Brak podpisu cyfrowego]
2015-10-01 17:54 - 2015-10-24 22:30 - 00000000 ____ D C:\Users\patryk\AppData\Roaming\SBot
C:\ProgramData\mntemp
C:\Program Files (x86)\LiveUpdate
C:\Program Files (x86)\AskPartnerNetwork
EmptyTemp:

Uruchom FRST i kliknij Napraw (Fix). Pokaż raport z usuwania Fixlog.

 

Fix : http://wklej.org/id/1826006/

Czy jest coś nie tak z moim Sbotem? Pytam bo widzę w fixlist linijkę o nim.

Nie widać infekcji.

no niestety nic nie pomogło, możliwe też że brat pozmieniał mi coś w opcjach graficznych, jest jakiś sposób żeby wrócić do podstawowych które są po instalacji windowsa?

Dla pewności jak to nie infekcja - przeinstaluj sterowniki grafiki ,dźwięku w trybie na czysto,Zrób czyszczenie pc ,defragmentacje ,sprawdź czy aplikacje działające w tle jak i usługach i programy uruchamiające się w tle czy  przy starcie . 

 

Sprawdź czy wykorzystanie procesora nie jest wielkie i dysku  - dodatkowo może to byc wina psującej sie karty ale to ostateczność -  wygląda mi to na klasyczne spowolnienie z winy OS