Dvd a tv

Mam napęd dvd, program Maximus DVD, problem polega na tym iż można film oglądać tylko na monitorze, z chwilą włączenia funkcji klonowania jest czarny obraz i idzie tylko dźwięk. Czy jest na to rada.

Była już o tym mowa. Jeżeli masz kartę graficzną nvidia we właściwościach zawansowanych w opcji nview w ustawieniach musisz zmienić w ustawieniach telewizora system TV z NTSC na PAL. W kartach firmy ATI z “rodziny” radeon ponoć zmienia sie to automatycznie.

Fiesta wydaje mi sie ze problem jest w samym oprogramowaniu DVD ,chodzi o zabespieczenie przed kopiowaniem na kasety itp.ja miałem kiedys WinDVD…i mialem ten sam problem dopiero PowerDVD…rozwiazał problem,

Dzięki za rady. Jest tak jak pisze Lomax, a miałem nadzieję że się mylę. Trzeba będzie zainwestować w DVD.

Nie musisz zaraz inwstowac w DVD…wystarczy jak zainstalujesz sobie Power DVD…jezeli masz nvidie…i bedziesz miał problemy z napisami to wystarczy jak w opcji urzodzenie pełnoekranowe ustawisz na :Ekran podstawowy lub pomocniczy :smiley: