DVD--> avi lub wmv

Witam! Posiadam Sony Walkmana NWZ-S638F i chciałbym odtwarzać na nim filmy zgrane z płyt dvd. Odtwarzacz akceptuje avi oraz wmv. Proszę o poradę, który (darmowy) program jest najlpszy do zapisywania filmów z płyt do formatu avi lub wmv, gdyż testowałem wiele programów z podobnym rezultatem- ERROR/ brak obrazu i/lub dźwięku. A może po prostu nie ma darmowego dobrego softu? Jaki wówczas najlepiej kupić? Dziękuję z góry za pomoc!

Maciej

Witaj,

AVS Video Converter - Free

DVD to AVI converter - TRIAL

MAX DVD- Free

dvdvideotool.com- Strona z listą programów

Jest tego mnustwo :!:… wszystkie znalazłem w :google:

XMPEG

Dzięki! Darmowe nie działają, xmpeg się wyłącza z komunikatem o błędzie. Coś pewnie z moim kompem /Vistą… Jedyne, co odpala, to demo 123 Dvd converter. Trzeba poczekać do pierwszego … =P

http://forum.pclab.pl/index.php?showtopic=121850

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … rter+2.5.6

http://www.zamzar.com/

http://media-convert.com/pl/

Super DVD ripper

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2& … ipper+2.39

Dzięki za przydatne odpowiedzi! Nareszcie coś zaczyna działać. Wygląda na to, że przy programie Any Video Converter, jak widać, dobrym do powikłanych przypadków, pozostanę dłużej. Nawiasem mówiąc, z tak kapryśnymi programami, jak z tymi do zgrywania dvd, których używałem przed wysłaniem zapytania na forum, miałem ostatnio do czynienia na początku 21. wieku. Ktoś może pamięta PacketCD do wypalania pakietowego =D Pozdrawiam.

________________________

Maciej