DVD czytane jako CD

Chce nagrać płytke dvd a tu mi w nero i innych 2 programach pokazuje że to cd…

Niechce się nagrywać. Pokazuje się komunikat o tym by włożyć dobry nośnik np.DVD-R

A same pliki z płyt dvd odczytuje np włożyłem z muzą dvd i otworzyła się tam znadująca muza ale nadal czytało to jako DVD///

Co mam robić???

Powiem jeszcze że Cd nagrywa i że 2 tyg temu miałem zainstalowany

Power Tools a potem go odinstalowałem…

a w nero zmieniasz żeby nagrywało na dvd :stuck_out_tongue:

ale mam ustawione na dvd a jak otwieram Mój komputer to jak klikam na ikone płytki pokazuje się we włąsciwośćiach że to jest cd a nie dvd///

Złączono Posta : 22.09.2007 (Sob) 17:43

Ludzie dajcie jakieś podpowiedzi! !!

Jak masz Xp to on nie ma opcji zapisywania DVD przez moj komputer. W nero ustawiasz nagraj plyte DVD z danymi??

zobacze co tu moge zrobić . Jak macie jakieś pomysły to dajcie znać !!

Potrzebuje sprawnej nagrywarki na wtorek i musze się pozbyć tego problemu! !!

Mam identyczny problem. Mam nową nagrywarkę NEC 7173a, XP SP2, napęd normalnie czyta płyty dvd, cd i nagrywa cd, lecz jak chce nagrać płytę dvd(próbowałem i nero 6 i NTI CD&DVD) i za każdym razem gdy wkładam płytę DVD+R(Emtec) pokazuje że jest to płyta cd i każe włożyć nośnik dvd. Co robić?!?

Czy to jest możliwe, że te płyty to są cd?(ja i kiep-temp używamy tych samych płyt, z tego samego pudełka)

No to może skorzystaj z innej płyty. Może rzeczywiście macie jakieś trefne płytki.

Dopowiem jeszcze że od dziś pojawił się podpis po mym napędem w mój komputer: zamiast DVD-RW to DVD-RM

Nie moge nawet dogrywać płyt CD! !!

HELP

Odinstaluj nagrywarke z menadrzera urządzeń zresetuj kompa. Po za tym tak jak pisałem wcześniej odpowiedz na moje pytania… i sprawdź jeszcze inną płyte DVD najlepiej jakąś TDK czy Verbatime.