DVD Maker w Windows 7 - zapętlony autostart

Witam.

Znajomy podrzucił mi laptopa z zainstalowanym Win7 ponieważ pojawił się u niego problem tego typu, że podczas uruchamiania systemu następuje start programu DVD Maker. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że ten program uruchamia się wielokrotnie i nie jestem w stanie tego przerwać. Tak jakby ten autostart programu był zapętlony. Po kilku minutach takiego uruchamiania komputer zaczyna spowalniać i staje bo chyba nie da rady już obsłużyć tylu uruchomień.

Wcześniej z tym laptopem był podobny problem z Media Center bo uruchamiał się za każdym razem jak chciałem wykonać jakieś zadanie. Rozwiązałem ten problem po wgraniu FIX’a następnie w opcji “Włącz lub wyłącz funkcje systemu Windows” w opcji Funkcje multimedialne wyłączyłem (odznaczyłem) Media center, ale pozostawiłem DVD Maker i Windows media player. Może niepotrzebnie to zostawiłem ale przepadło.

W tej chwili nie mogę tego samego uczynić ponieważ ciągłe uruchamianie DVD Maker nie pozwala mi nic wykonać. W trybie awaryjnym problem jest taki sam.

Czy jest jakaś możliwość zatrzymania tego procesu uruchamiania, lub jakiś inny sposób bez “formata” i ponownej instalacji systemu?

Pozdrawiam