Dvd nie wykrywa plików dogranych w II sesji

Na płytkę dvd+r dograłam pliki z muzą(wcześniej na płytce było parę plików, ale nie zamykałam sesji), nagraywarka LG, system win xp, a teraz próbuję odtworzyć pliki na LITE-ON’ie, system win 98, wygląda na to że widzi tylko pliki które były zapisane w pierwszej sesji. (sprawdzałam zawartość płytki na Nero i on pokazuje ze te pliki tam są, więc nie ma możliwości ze sie nie zapisały. Total Commander też widzi tylko pliki z pierwszej sesji. Help! Co robić?

W odzyskaniu danych pomoże Ci program IsoBuster. Do pobrania tu:

http://www.isobuster.com/dl.php?v=1&l=0

Miałem tak samo. Mam nagrywarkę LG, nagrałem coś na płytce cd-r i nie zamykałem sesji. Później chciałem coś dograć i zostały tylko te pliki, a te wcześniejsze gdzieś wyparowały, dlaczego?

np w nero jest z pierwszym razem nawet taki komuniakt ze w plytach wielosesyjnych moze nastapic niemozliwosc odtworzenia innych sesji na innych komputerach/napedach :wink:

ale nie wiedzialem ze da sie to czyms odzyskac na innym pc :lol:

zadne nie wyparowały… win98 ma problemy z czytaniem multisesyjnych plytek dvd… zainstalowanie nieoficjalnego service packa dla win98 naprawia ten błąd poprawia on w systemie jeszcze sporo innych rzeczy - mysle ze warto go zainstalowac (chociazby dla samego sterownika USB mass drive :slight_smile: )

SP dla Win98 tutaj - http://exuberant.ms11.net/98sesp.html

P.S. nie wiem dlaczego… ale polska strona tego SP mi nie dziala - http://sp.up.pl/

Faktycznie…IsoBuster sobie poradził :smiley: Wielkie dzięki! !!