DVD-ROM LightScrible, bład przy aktualizacji


(Maciejkoplin) #1

Witam

Zaktualizowałem mój napęd optyczny LITE-ON DVD-RW LH-18A1H o nowe Firmware z wersji HL02 na wersje HL06. Aktualizacja przebiegła pomyślnie, uruchomiłem komputer i zamierzałem sprawdzić działanie napędu. Z odczytem i nagrywaniem CD i DVD nie było problemów. Próbowałem zaktualizować LightScribe (aktualna wersja: 1.4.136.1, już raz aktualizowana, gdzie aktualizacja przebiegła pomyślnie). Pobrałem ze strony http://www.lightscribe.com najnowsze sterowniki (LS_Update_1.4.142.1_.exe) próbowałem zainstalować, i zaczyna się problem.

Zrzut ekranowy:

ls.gif

Link: http://www.kolejland.rail.pl/temp/ls.gif

Próbowałem włączyć i wyłączyć usługę w Win XP (Start-Uruchom: services.msc). Niestety nic to nie pomaga. Instalowałem nawet Nero na nowo i nadal to samo. Najciekawszą sprawą jest to, że etykiety wypala normalnie bez błędu. Korzystałem też z narzędzi diagnostycznych LS i jest wszystko w porządku.


(qrczak13) #2

Czyli wszystko działa poprawnie?

Tylko zaktualizować nie idzie?

Spróbuj z innymi sterami. Przeczyść pliki tymczasowe.


(Maciejkoplin) #3

Niestety dalej to samo, nawet se starszą wersją sterowników, system wyczyściłem cały....


(qrczak13) #4

A odinstalowywałeś już LS?

Wejdź do - w trybie awaryjnym - c:\program files\common files\lightscribe, prawym na LS_HSI.msi i odinstaluj. Potem skasuj folder lightscribe. Restart do normalnego trybu. Wyczyść pliki tymczasowe przeglądarki, którą pobierałeś aktualizacje. Przeczyść rejestr. Pobierz jeszcze raz.


(Maciejkoplin) #5

Okej spróbuje dam znać wieczorem, dzieki

Złączono Posta : 27.02.2007 (Wto) 19:28

Niestety dalej to samo :confused:


(qrczak13) #6

http://www.lightscribe.com/support/index.aspx?id=308

Przy nero jest plik z lightscribe.

A przy wyłączonym antywirze?


(Maciejkoplin) #7

Ta wersja sterowników zainstalowała się normalnie, ale instalując teraz LS_Update_1.4.142.1_.exe dalej jest to samo :confused: sprawdzałem w trybie awaryjnym przy wyłączonych ochronach.


(qrczak13) #8

http://www.lightscribe.com/contactwm.aspx

To chyba pozostaje napisanie do nich. Wypełnij całe i w question/comments podaj linka do screena. Napisz że nie możesz zainstalować.


(Maciejkoplin) #9

Dziękuje za pomoc