Dvd shrink - problem

Mam problem z programem DVD Shrink. Chciałem zrobić kopię mojego filmu i jak robiłem takie kopie wcześniej to film przegrywał się około 2,5 godzin a ostatnio próbowałem przegrać film “Złap mnie jeśli potrafisz”. Program osiągnął bardzo niską predkość 350 kb/s podczas kompresjii (normalnie mam okolo 1000kb/s) A cały film przegrywał się 10 godzin, czy wie ktoś może od czego to zależy i jak temu zapobiec???

Jeśli nikt nie wie to jakie są jeszcze programy do kompresjii filmów Dvd?

Pierwsze co przychodzi na myśl: czy napędy pracują w trybie DMA?

taki efekt też się pojawia gdy płyta jest porysowana i jest trudna do odczytania. Czasem może to być nawet jedna ale skuteczna ryska. :slight_smile:

W wypadku porysowanej płyty można użyć DVD Decryptera. Poradzi sobie z błędami, pozostaje kwestia cierpliwości - w zależności od ilości błędów tworzenie obrazu może potrwać naprawdę dłuuugo.

Najlepiej puszczaj kodowanie jak idziesz spać - ja tak robię. Komp wtedy niepotrzebny i człowiek się nie stresuje, czemu tak długo to trwa.:mrgreen:

Zmień tytuł tematu - zapisz normalnie nie używaj dużych liter

Tytuł zmieniłem :lol: A jak sprawdzić czy napęd pracuje w trybie DMA??? To nie będzie wina płyty tak mi się wydaje, teraz to nawet płyty które przegrywały mi się po pół godziny pokazuje że będzie 6h, no i prędkośc góra 380 - 400 kb/s.

Windows Xp

http://img136.imageshack.us/img136/2632 … k01va1.jpg