DVD-VHS combo Samsung V6700

Posiadam w/w combo i chciałbym się dowiedzieć, jakie toto obsługuje formaty, bo nagrałem sobie film na płytke dvd w formacie xvid, a tu się okazuje że nie czyta tego. :expressionless:

On niby otwiera Divx, więc xvid może nie czytać, zobacz czy ci otworzy divx-a

A może być to wina mulisesyjnego DVD? Bo mam kilka filmów i nie chcę każdego na osobne DVD nagrywać, ta płytka nie jest jeszcze zakończona, można na niej coś dograć. Poza tym, mam inny film Xvid i odtwarza go bez problemu…

To prawie napewno jest wina płyty multisesyjnej(na 99,9%).Musisz zrobić kompilację kilku filmów za pomocą Nero lub innego programu do nagrywania i nagrać to na płytę w jednej sesji,wtedy odtworzy wszystkie po kolei.

Czyli muszę to nagrać jako DVD-Video czy mogę w jednej sesji po prostu kilka plików avi nagrać?

Nagraj jako DVD z danymi,zbierz kilka filmów żeby wypełnić całą płytę DVD,nagraj w jednej sesji i będzie OK.

Ok, jutro nagram i sprawdzę czy będzie działać. Dzięki.

Dodane 28.05.2010 (Pt) 20:51

Nie działa :confused: Nagrałem kilka filmów w formacie AVI, kodek to Xvid, dźwięk MP3. Płyta zakończona, bez opcji dalszego zapisu. A może to wina płytki? Może potrzebne są DVD+R? Ja nagrywałem to na DVD-R.

Edit:

Mam też film w AVI Xvid na DVD-R i działa :expressionless: Nie mam pojęcia, dlaczego nie chce odtworzyć tego filmu co nagrałem.

A właśnie, a może to być wina rozdzielczości? Bo to film w Full HD. Może być tak, że DVD tego po prostu nie odtworzy, nieważne jaki byłby format?