Dwa dekodery cyfrowego polsatu w domu?


(Paluch Ti) #1

Witam, posiadam cyfrowy polsat ze starym srebrnym dekoderem w jednym pokoju. Dzis kupiłem nowy dekoder HD (czarny) i chce go podłaczyć zamiast tego starego srebrnego dekodera. W drugim pokoju posiadam równiez telewizor. i mam pytanie, czy w tym drugim pokoju bede mogl podłączyć ten stary dekoder? do tamtego drugiego pokoju idzie tylko kabel antenowy. czy będzie coś jeszcze potrzebne?


(Karolekc5) #2

Może się mylę , ale dekodery Polsatu są parowane z karta abonenta i działają tylko razem!

Wieć stary dekoder możesz chyba odłożyć na półeczkę i ustawić go jako dekoracja wnętrza :frowning:


(Paluch Ti) #3

ok, ale proszę o wypowiedzi innych.


(Drobok) #4

cholinex , powiedział tyle ile się da od sb dodam jeszcze, że jeśli chcesz używać drugiego dekodera musisz wykupić drugi abonament. Aktualnie na stronce CP masz promocję, popytaj ;]


(neo10) #5

To się zgadza i dlatego biorąc nowy powinien go dostać razem z nową kartą :slight_smile: Stary dekoder możesz podłączyć ale potrzeba do tego konwertera na antenie z podwójnym wyjściem i kabel od tego wyjścia do dekodera plus oczywiście będą działać tylko darmowe kanały a dość mało ich raczej :slight_smile: Inna opcja to wykupić w polsacie multiroom choć w sumie nie wiem czy polsat mają taką opcje na pewno ma ją cyfra i enka.


(Kpc21) #6

Polsat nie ma opcji multiroom.

Dwóch dekoderów oczywiście można używać (trzeba założyć konwerter typu twin i poprowadzić 2 przewody albo używać dekoderów zamiennie, nie włączać obu naraz), jednak wiąże się to z koniecznością opłacania dwóch abonamentów.


(Karolekc5) #7

Ale chyba nie polsatoskich, po wyjęciu karty na ich dekoderach nie da się oglądać nawet FTA (spekulacje nie miałem nie testowałem nie interesowałem się bardziej)

Dlatego C+ rządzi jak na razie, nawet po mimo pseudo extra multirumu N-ki


(Kpc21) #8

Ale z nieaktywną kartą można.