Dwa dekodery w Polsacie cyfrowym

Witam.

Pod koniec stycznia kończy mi się umowa na polsat cyfrowy.

Teraz chciałbym mieć dwa dekodery aby w 2 pokojach oglądać TV.

Powinienem zrezygnować z umowy i wziąć nową wraz z dwoma dekoderami czy za niedużą opłatą mogę dostać drugi dekoder?

Zrezygnuj i podpisz umowe od nowa bo, żadna platforma nie szanuje stałego klienta tylko dbają o nowych żeby nabijać statystyki.

Ps. możesz się też rozejrzeć w za opcją multi room w cyfrze lub w n (nie wiem czy już weszła), ale to zależy ile chcesz poświęcić kasy na abonament.

Teraz była promocja, do każdego dekodera za darmo można było dostać drugi, z opłaconym abonamentem na pakiet Mini Max. Nie wiem, czy w Polsacie ona jeszcze trwa, ale trwa chyba w n i Cyfrze+.

Ale żeby dostać 2 dekoder Polsacie trzeba mieć pakiet Familijny, super film?? Za 87zł i wtedy dostajesz 2 dekoder Z pakietem MiniMax gdzie nic właściwie nie ma., Tak ja to odczytuje może się mylę i jest inaczej??

W cyfrze jest Multirum , ale nie polecam chodzić co 6 godzin z kartą hehe, lepiej kupić Spliter i spokój :slight_smile: :smiley:

Ja do końca bym się nie zgodził, Mi c+ plus zaoferowało umowa 18miesięcy. pakiet komfortowy z canal+ za 42zł i wykup dekodera za 79zł

W “N” dostajesz 2 dekoder TV na Kate tez mało programów :stuck_out_tongue:

Bo Cyfra to wyjątek.

Zależy, jaki pakiet kolegę interesuje.

A kto ogląda TV stale przez 6 godzin?

Cyfra odpada ze względu na brak polsatu a muszę mieć ten kanał ( antena siatkowa nie wchodzi w grę ).

Myślałem bardziej o jakimś abonamencie około 50zł, 87 to trochę za dużo ;/

Mi się tam i więcej w wolne dni bywało hehe, ale z tego co na Info mówili to co 6 godzin trzeba przybliżać kartę klienta do głównej by ta mogła pobrać uprawnienia. A chyba nie może byc nic bardziej niewkurzającego niż podczas wygodnego seansy filmowe w pieleszach nagle poprosi cie o uprawnienia heheh :o

No jak Polsat to jak na razie tylko Polsat Cyfrowy go oferuje, na C+ można się bawić z softami dekodera :smiley:

Ja tam kupując usługę Cyfrowego polsatu kupiłem dekoder na własność, wydatek około 100 zł.

Mam też dekoder na własność ale chciałbym w drugim pokoju móc oglądać TV. Jednak okazuje się, że spory to wydatek opłacać dwa abonamenty.

Dlatego Spliter i C+

A po co ??, jak dekodery i karty Polsat Cyfrowy są sparowane i pracują tylko ze sobą :smiley: :smiley: :smiley: :smiley:

wez sobie telewizje na karte i masz za 120zł rocznie troche programow plus discover i disney chanel

Przecież TV naziemną odbierać można nie tylko za pomocą anteny siatkowej, która prawdę mówiąc nie jest anteną, a wyrobem antenopodobnym. Jeśli nie zadowala cię odbiór z anteny tzw. siatkowej, kup antenę kierunkową (podaj miejscowość gdzie mieszkasz to jakąś dobiorę).

Pisałem, że muszę mieć polsat i cyfra odpada…

Nawet gdyby Polsat wyłapała mi antena naziemna to musiałbym kupić dodatkowo dekoder i spliter a to spory wydatek.

Mieszkam w Barczewie w województwie Warmińsko-Mazurskim

Po co ci dekoder do TV naziemnej?

Do nadajnika masz ok. 10 km, a Polsat nadawany jest z mocą 100 kW, więc dobry odbiór Polsatu powinieneś mieć nawet na siatkowym wyrobie antenopodobnym bez wzmacniacza (ew. z małym wzmacniaczem jakieś 10 dB). Poza tym będziesz odbierać program regionalny TVP.

W Cyfrze musiałbyś kupić dodatkowo dekoder i splitter, ale w Polsacie czy n tak samo musisz kupić/wynająć drugi dekoder i płacić drugi abonament, chyba że zadowoli cię pakiet Mini Max Polsatu lub oferta TNK.

No i jeśli chcesz mieć Polsat z satelity, to interesować cię będzie tylko jedna platforma. W której jeśli chcesz mieć pakiet wyższy niż Mini Max na drugim dekoderze, musisz normalnie płacić drugi abonament.