Dwa komunikaty o najnowszej wersji Skypa

Witajcie u dwu rożnych użytkowniko Skype jest jednobrzmiacy komunikat: masz najnowszą wersję tyle tylko,że jeden ma wersję 4.1.0.166 a drugi 4.1.11.166. Jak to możliwe,żeby rózne wersje były jednocześnie najnowszymi wersjami . Tak na marginesie, to nie mogę nic wysłać ani zadzwonić do użytkownika 4.1.0.166. Macie pomysł jak rozwiazać ten problem?

Zreinstalować starego skype z najnowszej instalki.

Edit:

Hmm… Według strony Skype najnowsza wersja to 4.1.0.166, więc nie wiem skąd Ci się wzięła 4.1.11.166 :?:

Ściągaj tylko z www.skype.com

Jeśli dobrze pamiętam, to 4.1.0.166 pochodzi bezpośrednio od skype.com, a 4.1.11.166 to Onet Skype (wersja zmodyfikowana dla Onet.pl)

Jak to poprzerzucać z Onet Skype do Skypa?Czy to nie będzie trzeba odnowa aktywować kontaktów.

Fajnie jest zamieniłam na oryginalnego, ale dalej przy wysylaniu wiadomości widzę tylko ładujace się kołko(czyli postęp w przekazywaniu wiadomości).

Jaki wpływ, o ile w ogóle ma na Skype antyvirus? Czy ze statusu nie widocznego, można wysłać do kogoś wiadomość?

Nic nie trzeba przerzucać,ani aktywować kontaktów.Po zalogowaniu skype sam złapie Twoje

kontakty.Wersja nie powinna miec żadnego wpływu na jakość rozmów.Sam mam 3.8,znajomi 4 i zero problemów.Wysyłać wiadomości już nie można /jeśli adresat nie jest zalogowany / dawniej można było tak robić…Zmierz sobie net http://www.speedtest.net Choć skype nie ma dużych wymagan transferowych.Być może antyvir spowalnia Ci przekazywanie.Przeskanuj system Ccleanerem.I co rozumiesz pod słowem 'Wiadomości,czy czat,czy pliki.Pozdrawiam…

Ja osobiście ze skypem dałem sobie spokój. Miałem po 5 włamań dziennie. Żadem software-owy antywirus nie pomagał. Dopiero gdy zainstalowałem Internet Security 2010 F-Secure przestałem mieć “nieproszonych gości”. Jeśli już zmuszony jesteś do korzystania z komunikatora lepiej postaraj sie o dobrego antywirusa.

Powodzenia

KIS 2010 może być?