Dwa malutkie problemy z Windows 7 Build 7022

Witam, otóż mam dwa małe problemy.

  1. Gdy nie nic nie robię na kompie to po jakimś czasie wyłącza się monitor i muszę myszką ruszyć, aby było w porządku. Ustawiłem w opcjach zasilenie na obydwóch opcjach Never, ale mimo tego ekran gaśnie.

  2. Nie mogę znaleźć Poczty systemu Windows (Win Mail). Wszedłem w C:\Program Files\Windows Mail i mam tam takie pliki:

45204926vx9.th.jpg

A w folderze en-US:

86285173qb6.th.jpg

Sprawdziłem pliki i nie uruchamia się poczta systemu Windows. Zainstalowałem sobie Mozilla Thunderbird, ale potrzebuję tzw Outlook Express, ponieważ jestem beta testerem AQQ i wysyłam e-mailem raporty. A nawet jak ustawi się domyślnego Thunderbirda to w AQQ włącza się Poczta systemu Windows (jest to denerwujące).

Czy wy też nie macie Windows Mail w becie Win 7 ?

Nie ma Windows Mail w Buildzie 7022- możesz pobrać sobie Windows Live mail z pakietu Windows Live Essentials (odnośnik jest w Getting Started)

Dzięki wielkie :wink:

Dziwne, że tego nie zauważyłem, pewnie dlatego iż z przyzwyczajenia zawsze zamykam to okno przy 1 uruchamianiu Windows i zaznaczam, aby nie wyświetlało się.

Aha, 1 problem z monitorem naprawił się sam. Wróciłem do domu, monitor był wyłączony, ruszyłem myszką, za jakiś czas poszedłem się przespać, minęły około 2 godzinki i monitor dalej włączony :smiley: