Dwa monitory - rózne rozdzielczości

kupiłem acera 26’’ ( 1920x1200) i mam 21’ samsunga ( 1680x1050), chcialem oba podlaczyc ( jeden DVI drugi Analogowo ) ale rozdzielczosc podlacza sie pod samsunga a na acerze jest lipa z rozdzielczoscia

jak klikam rawym na pulpicie>wlasciwosci>zakladka ustawienia, kliknam na miniaturke monitora ktory chce ustawic, i ustaw rozdzielczosc to nie ma takiej opcji by dla acera ustawic 1920x1200 ( co prawda nie wyswietla sie ze to acer tylko: (kilka monitorow) ale instalowalem to co dali na plycie do acera )

ktos ma jakies pomysly? :confused:

Wejdź w panel kontorlny karty graficznej (np. ATI Catalyst Control Center jeśli masz grafike ATI) i tam ustaw oddzielne parametry dla każdego monitora.

też tego próbowałem :frowning:

Scren Resolutions & Refresh rates i tam nie mogę ustawić mojej rozdizelczości - 1920x1200 dla acera

tak jakbym nie zainstalował Acera oO

ściągnąłem sterowniki ze strony producenta ( http://support.acer-euro.com/drivers/mo … l2623.html ) , ale są tam pliki z którymi nie wiem co zrobić, nie ma setup.exe, natomiast jest:

AL2623W.ICM

AL2623W.INF

DriverLanguageMap.xml

acer26w.cat

próbowałem przez dodaj sprzęt jakoś zainstalować ale nic nie czytał z tych plików

jeszcze zauważyłem, że w menedżerze urządzeń mam problem w ‘urządzenia systemowe’ ‘plug and play bios extension’ ( ten wykrzyknik czarny na żółtym tle tarczy )

wejdź w menadżer urządzeń i spróbuj zaktualizować sterownik do tego urządzenia przy którym masz wykrzyknij i podaj mu te pliki które ściągnąłeś ze strony Acera. Te pliki które ściągnąłeś to sterowniki do tego monitora ale żeby je zainstalować musisz właśnie poprzez opcje “Zaktualizuj sterownik” w menadżerze urządzeń podać scieżkę do tych plików.

niestety pisze, że nie znajduje sterownika bardziej aktualnego od tego co jest zainstalowany o_O