Dwa niezłe antywirusy do przetestowania


(Rysiek65) #1

Znalazłem dwa niezłe antywirusy. Podobno lepsze od Kasperskiego.

Który Waszym zdaniem jest lepszy.

1) http://www.vipreantivirus.com/

2) http://www.quickheal.co.in/


(forum.user) #2

po czym wnosisz?


(kazek31) #3

Pewnie po ładnej okładce :stuck_out_tongue: LOL.


(Lukasz R1) #4

Wejdźcie na youtube i wpiszcie mrizos to jest kanał człowieka który testuje wszystkie dostępne aplikacje chroniące komputer przed złośliwym oprogramowaniem.


(Rysiek65) #5
VIPRE Antivirus + Antispyware to najnowocześniejszy i najbardziej wydajny program antywirusowy łączący w sobie najwyższą wydajność i skuteczność. VIPRE Antivirus + Antispyware nie spowalnia pracy, nawet starszej generacji komputerów, gwarantując jednocześnie najwyższą wykrywalność zarówno wirusów, jak i trojanów, RATs, itp. (malware, spyware). Firma Sunbelt Software USA z Florydy, producent oprogramowania zabezpieczającego komputery, opracowała unikalna metodę wyłapywania szkodników, osiągając najwyższą wykrywalność bez nadmiernego obciążania zasobów komputera. VIPRE rewolucjonizuje rynek oprogramowania zabezpieczającego na świecie, wyprzedając takie znane produkty jak: Kasperski, Norton, NOD32, BitDefender, AVIRA, AVG, itp. W najnowszych rankingach publikowanych przez specjalistów w branży VIPRE osiąga rewelacyjne wyniki.System Requirements:


* Windows Server 2008

* Windows Vista+ (All flavors) 32 and 64-bit

* Windows Server 2003

* Windows XP SP1, SP2, SP3 (Home, Pro, Media Center, Tablet) 32 and 64-bit

* Windows 2000 SP4 RollUp 1

* A minimum of 512MB RAM

(Danielm86) #6

człowieku a wiesz, że te programy to moga być tak naprawdę fałszywe oprogramowanie antywirusowe? Lepiej wynalazków nie instalować.