Dwa połączenia sieciowe w jednym komputerze

Posiadam aktualnie dwa dostępy do internetu- kablowy i bezprzewodowy (Play Online). Chciałbym się zapytać, czy dałoby się w tym samym czasie korzystac z obu połączeń na raz? Posiadam system Windows Vista.

Jeżeli np chcesz ściągać tak jakby dwa łącza były podłączone razem to nie znam sposobu. Ale wiem jak zrobić żeby np. Strony leciały na play online a p2p/ftp na innym łączu. Rozwiązaniem jest maszyna wirtualna. Na systemie matce oglądasz strony, a na maszynie wirtualnej montujesz internet kablowy i nim ściągasz.

Load Balancing, ale wątpie, że zaczniesz zwiedzać google no i na Windowsie to trudniej zrobić niż na Linuksie, efekt i tak by był ten sam co sposób @dzikimuflon , ponieważ nie można pobierać równolegle z różnych adresów IP, chyba, że program by potrafił od początku do połowy pliku pobierać z łącza nr. 1 i równolegle od połowy do końca pliku z łącza nr. 2.

Najlepiej by było zakupić dodatkowy komputer / router. Windowsy desktopowe są okrojone z takich opcji, tu już potrzeba np. serwerowego W2k3. Możesz jednak zrobić małą sztuczkę - znając podsieci / adresy IP możesz wypchnąć ruch na odpowiednie łącze:

route add (adres sieci) mask (maska sieci) (brama domyślna)

mam podobny problem, posiadam 2 karty sieciowe w kompie i chcę aby działały w różnych podsieciach, lecz pojawia się problem bo gdy mam uruchomione 2 karty cały ruch jest kierowany na jedną z nich a ja potrzebuje w tym czasie aby ruch odbywał się w obu sieciach, dodam że posiadam system win XP Pro