Dwa prblemy Vista

Witam

Mam dwa dosyć spore problemy z nową wingrozą ./… pierwszy z nich polega na tym ze po pewnym czasie użytkowania systemu zaczął się robić jakiś babol z internetem … normalnie wszystko działa … skype gg gry online … ale za chiny ludowe nie otworzy sie żadna strona www. Drugi problem … ponieważ mam zainstalowany an drugiej partycji windows xp … kiedy odpale Xp odrazu wywala mi błąd że nie ma dostępu do folderu Pulpit i moje dokumenty … blad pojawił sie po zainstalowaniu Visty … wygląda tak jak by Vista zabezpieczyła foldery pprzed dostępem … wi ktos jak rozwiązac te poroblemy ?

A masz tylko jedno połaczenie sieciowe aktualnie włączone? Sprawdź w swojej przeglądarce, czy jak nie może otworzyć, to czy ma dobre połączenie zaznaczone.

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

Jeżeli inne programy podłączają się do internetu to może wina leży w przeglądarce? zainstaluj inną przeglądarkę i wtedy sprawdź czy będzie działało.

Darkas , podaj jaki masz program antywirusowy oraz jakiego firewalla używasz (systemowy czy dołączony do pakietu antywirusowego).