Dwa prblemy Vista

(system) #1

Witam

Mam dwa dosyć spore problemy z nową wingrozą ./... pierwszy z nich polega na tym ze po pewnym czasie użytkowania systemu zaczął się robić jakiś babol z internetem ... normalnie wszystko działa ... skype gg gry online ... ale za chiny ludowe nie otworzy sie żadna strona www. Drugi problem ... ponieważ mam zainstalowany an drugiej partycji windows xp ... kiedy odpale Xp odrazu wywala mi błąd że nie ma dostępu do folderu Pulpit i moje dokumenty .... blad pojawił sie po zainstalowaniu Visty ... wygląda tak jak by Vista zabezpieczyła foldery pprzed dostępem ... wi ktos jak rozwiązac te poroblemy ?

(Marcin E Pc) #2

A masz tylko jedno połaczenie sieciowe aktualnie włączone? Sprawdź w swojej przeglądarce, czy jak nie może otworzyć, to czy ma dobre połączenie zaznaczone.

(Asterisk) #3

Zapoznaj się proszę z tą stroną i zmień tytuł na

konkretny. Inaczej temat poleci do śmietnika.

(Shush) #4

Jeżeli inne programy podłączają się do internetu to może wina leży w przeglądarce? zainstaluj inną przeglądarkę i wtedy sprawdź czy będzie działało.

(system) #5

Darkas , podaj jaki masz program antywirusowy oraz jakiego firewalla używasz (systemowy czy dołączony do pakietu antywirusowego).