Dwa systemy, jeden laptop. Jeden Office

Hej,

Mam W8 i W7. Na osobnych partycjach. Na tym samym dysku.

Zainstalowałem MS OFFICE 2010 Pro Plus na W8, dokonałem aktywacji.

Czy na W7 mogę zrobić tak samo przy użyciu tego samego klucza?

Czy teraz dostęp do offica będę miał tylko z W8 :slight_smile:

Jeśli MS Office jest w wersji jednostanowiskowej to wychodzi, że możesz - bo to cały czas to samo stanowisko (pracy). Jednak zadzwoniłbym do MS i wyjaśnił sprawę u źródła. Gdzieś ten wątek już się kiedyś na tym forum pojawił.

Nie podałeś jaką masz licencję. Ja posiadam trochę kombinowanego BOX - kupiłem w odpowiednim czasie 2007 Professional UPGRADE razem z Works 8 BOX i dostałem gratis aktualizację do 2010. Odpowiedź jaką otrzymałem od MS:

Ad. 1 Jeżeli dysponuje Pan produktem Office Pro 2007 Win32 Polish VUP CD - SKU: 269-10281, to może Pan ten produkt (łącznie z podstawą - Works 9 Box (FPP) zainstalować na komputerze licencjonowanym (stacjonarnym lub przenośnym) oraz komputerze przenośnym dla jednego głównego użytkownika.

W treści licencji jest zapis: "a. Licencjonowane urządzenie. Mogą Państwo zainstalować i używać jednej kopii oprogramowania na licencjonowanym urządzeniu.

b. Urządzenie przenośne. Mogą Państwo zainstalować inną kopię na urządzeniu przenośnym do użycia przez jednego, głównego użytkownika urządzenia licencjonowanego."

Na podstawie tego przypuszczam, że nie powinieneś mieć problemów w związku z taką instalacją, ale możesz zwrócić się do pomocy MS (najlepiej mailowo żebyś miał jakiś ślad).