Dwa systemy na jednej Partycji , problem

Witam , mam nietypowy problem polega on na tym że zainstalowałem dwa systemy na jednej partycji

Zacznę od początku . W Windowsie ( XP ) był błąd , hal.dll i nie chciał się uruchomić , więc zainstalowałem drugi Windows żeby przekopiować ten plik ( wiem głupi pomysł ) na tej samej partycji ( Dysku ) .

Ten zainstalowany się uruchamia bez problemów , drugi już zamiast błędu hel.dll ma

""Nie można uruchomić systemu Windows z powodu sprzętowego błędu konfiguracji dysku. Nie można dokonać odczytu ze wskazanego dysku

startowego. Sprawdź ścieżkę oraz dysk. Sprawdź w dokumentacji systemu Windows oraz w instrukcji obsługi sprzętu dodatkowe informacje na temat konfiguracji dysku."

Bardzo zależało mi na danych z tego dysku dlatego podjołem taka decyzje :slight_smile:

W ogóle nie ma danych z tamtego systemu , są tylko niektóre programy w Program Files ze starego .

A reszty przepadła :frowning:

Jak odzyskać dane , i czy będę mógł uruchomić jakoś tego starego Windowsa ?

Proszę o Pomoc .

Nic już nie poradzisz. Zostaje sformatowanie partycji i ponowne zainstalowanie systemu. Przynajmniej sam się przekonałeś, że brak myślenia po części boli, bo jakbyś wpisał w google brak pliku hall.dll, to znalazłbyś mnóstwo tematów na różnych forach opisujących ten problem i dowiedziałbyś się, że można ten plik skopiować bez instalacji drugiego systemu poprzez konsolę odzyskiwania systemu Windows, która jest zintegrowana z instalatorem Windowsa i uruchamia się ją zaraz po zabootowaniu płyty i załadowaniu przez instalatora wszystkich plików klawiszem R.

Nie działał mi Windows to nie miałem jak sprawdzić :frowning:

A Da się te pliki jakoś odzyskać ? Na Dysku jakoś mało miejsca jest , to pewnie one gdzieś tam są .

Przynajmniej je odzyskać , da się ?

Próbuj odzyskać ważne dane Linuxem Live CD

Tym powinieneś odzyskać swoje dane

http://www.dobreprogramy.pl/Parted-Magi … 18724.html