Dwa systemy operacyjne na jednym twardzielu- pogramy

Witam zainstalowałem ostatnio windows 7 na drugą partycje dysku .Na pierwszej mam xp .Więc moje pytanie brzmi czy trzeba instalować na win7 programy np google chrome bo do tej wersji z xp nie mogę się dobrać potrzebne jakieś pozwolenia.Muszę instalować 2 razy sterowniki np do karty graficznej czy instalowanie drugiego anty wirusa ponieważ wywala że go nie ma (jest na xp ).Podczas jakiegoś testu wykryło mi że mam złą wydajność karty graficznej jak to poprawić (GeForce GT 220)

Cześć

Wszystkie sterowniki musisz ponownie zainstalować na Windows 7 (oczywiście w wersji przeznaczonej na ten system).

Program antywirusowy jak i pozostałe programy musisz zainstalować od początku na nowym systemie czyt. Windows 7.

mam taką karte sieciową nforce 10/100/1000 mbps ethernet ale nie moge nigdzie znaleźdz sterownika na win 7 pomoże ktoś ?

Cześć

Szukałeś sterowników na stronie producenta płyty głównej?

Podaj jaką masz płytę główną. Możesz ją odczytać np. w programie CPU-Z na zakładce Mainboard.

ASUSTeK Computer INC.

M4N68T-M LE

Dobra już znalazłem

Sterowniki do płyty głównej http://pl.asus.com/Motherboards/AMD_AM3/M4N68TM_LE/#download (wybierz swój system operacyjny i najpierw zainstaluj sterowniki do Chipsetu).