Dwa systemy Vista i xp

wiem że temat jest często poruszany ale nigdzie nie znalazłem nic co by mi pomogło a mianowicie dopisałem jedną linijkie w pliku boot od visty i jak uruchamiam komputer od nowa to się puta o system ale jak wybiore viste to komp się zablokuje i jest widać czarne tło z kreską u góry w lewym rogu

proszę o pomoc

POwinieneś najpierw zainstalować XP, później Vistę, i wszytko powinno byc dobrze, bo Vista jest nowsza, i czyta bootloader z XPka, a XP nie czyta tego z Visty, jednak jak zrobiłeś na odwrót ( Vista, a potem XP) są do tego jakies programy, ale to już ktoś inny ci powie, bo ja tego nie wiem :wink:

to jest nowy komp na kturym była vista i koleś chce mieć xp na nim jako drugi system więc taki mu wgrałem ale chce jeszcze odzyskać viste

VistaBOOT Pro Ci pomoże :)- ma możliwość zainstalowania na dysku BootLoader xp oraz Visty i dowolnego modyfikowania go

mam laptopa tosiba satelite l300-1a7 i chce na nim zaistalować system xp ale wyskakuje bład tzn zacznie ładowanie sterowników przy instalacji czyli zarz na początku i kom się zawiesza tzn wyskakuje błąd problem z system system został zamknięty by nie uszkodzić komputera

ten problem pojawia się na niebieskim ekranie dlaczego tak się dzieje czy wogóle da się zaonstalować inny system jak vista