Dwa systemy

Witam.

Wczoraj ściągnąłem jakiegoś wirusa, który usunął mi plik hal.dll (mam widnowsa xp). System był zainstalowany na jednej z partycji (powiedzmy, że na dystku D), na której mam bardzo ważne projekty, które znajdowały się na pulpicie, więc siłą rzeczy zainstalowałem drugiego Windowsa na drugiej partycji (dysk C). Następnie, gdy skopiowałem plik hal.dll z nowo zainstalowanego windowsa (z dysku C) do tego katalogu z windowsem (na dysk D), gdzie wszedł mi ten wirus, wszystko chodziło lux, jednak przy włączaniu pojawiała się informacja od dwóch systemach. Postanowiłem wtedy usunąć windowsa z tej drugiej partycji (dysk C) za pomocą formatu programem Partition Magic. I wtedy komputer przestał widzieć mi windowsa który był dawniej zainstalowany (na dysku D). Ponownie musiałem zainstalować windowsa na partycji C. I mam pytanie: jak mogę odzyskać dane z Pulpitu z Windowsa, który był zainstalowany na dysku D? Co zrobić, aby ten Windows z dysku D był widoczny dla komputera?

Miałeś mały problem, a kombinowałeś niesamowicie.

Cóż, nie chce mi się rozpatrywać wszystkiego co napisałeś, ale odpowiem na jedno pytanie.

Jak odzyskać dane z pulpitu z systemu na D? A nie da się wejść z poziomu systemu zainstalowanego na C do “D:/Documents and Settings/Nazwa_Użytkownika/Pulpit”?

Nie da się. Wyskakuje błąd: D:\Documents and Settings\Nazwa_Użytkownika nie jest dostępny. Odmowa dostępu.

A co trzeba zrobić, żeby bootowanie rozopczynało się z dysku D a nie z C? (jest to jeden dysk podzielony na partycje)

Przejmij ten folder na własność. http://helpc.eu/inherit-czyli-szybkie-n … t7440.html

may_ster ,

Poradnik dla Ciebie

Proszę poprawić tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.