Dwa Urządzenia = Brak Internetu?

Witam, dzielę łącze z siostrą. Mamy dwa urządzenia 1 jakieś tam zwykłe (Nie wiem jak się nazywa), a drugie to Router. Z tego zwykłego mam podłączony kabelek do kompa siostry i chodzi u niej internet (U mnie też) drugi kabelek od tego urządzenia jest podłączony do routera, a ja (na laptopie) mam zrobioną siec bezprzewodową od Routera. Gdy siostry nie ma na kompie all jest okej ale jak wejdzie odłącza nam internet (Mi i siostrze) pisze nam ograniczenie lub brak łączności. Dopiero jak odłączy router od tego urządzenia. Wtedy ona ma internet, a ja nie mam skąd miec. Czy Może to byc spowodowane tym ze mamy dwa urządzenia? Jak temu zapobiec?

Zamotałeś ten opis.

Sygnał z modemu musi wchodzić tylko do routera i dopiero z routera kablem do komputerów (lub za pomocą WiFi)

To urządzenie, które nie wiesz co to jest, to pewnie modem z wyjściem USB i LAN - jedno z wyjść podłączyłeś do komputera siostry a drugie do routera - tak jest nieprawidłowo, wystarczy jak wyjście LAN z modemu podłączysz do routera.

Tak, dokładnie to drugie urządzenie to modem z wejsciem USB i lan, chciałem podłączyc tylko do Rutera, ale to Router ma tylko 3 wejscia:

Jedno to od Prądu

Drugie Od Antenki

I Trzecie Od Kabla

Podaj dokładne i pełne symbole routera i modemu, bo z tymi informacjami co podałeś to możemy sobie ze szklanej kuli wróżyć.

W modemie bez wbudowanego routera wykorzystujesz zawsze jedno wyjście, najlepiej LAN.

Router: D-Link DWL900 + EEUC2

Modem: EDIMAX AC 12V 500mA (Nie jestem Pewien czy to to, ale tylko takie dane są na nim napisane)

Wygląda na to, że to nie jest router ale access point czyli tym nie rozdzielisz sygnału internetu.

to jest marka i parametry zasilania, może masz jakieś pudełko/instrukcję obsługi?

Czyli to nie router? Ma antenkę i wszystko i z tamtąd odbiera internt poprzez WiFi, czyli najlepiej kupic Router?

Stangen , nazwij proszę temat konkretnie, bez zbędnych równań w tytule. Inaczej wyciągnę konsekwencje. Przeczytaj proszę ten temat. viewtopic.php?f=16&t=394978