Dwa windowsy i problem z usunięciem programów

Witam, mam na komputerze 2 windowsy bo tam ten jest całekim zepsuty nawet sie go włączyć nie da i jest zainstalowane dość dużo programów (na tym zepsutym) i ani nie moge je usunąć przez Panel sterowania > dodaj lub usuń program ani nie moge tego programu zainstalować na obecnym windowsie bo system go widzi jako zainstalowany i tu pojawia sie pytanie czy jest możliwość usunięcia programu jakimś programem czy wystarczy prawo-klikiem ?

A format dysku z tamtym windowsem??

no pewnie !!

formatuj dysk ;\

zgraj sobie potrzebne rzeczy na plyty albo na pena i formatu ;\

dwa te same systemy mogą sie grysc ;\ a jak sa na tej samej partycji to juz w ogole masakra ;\

po pierwsze nie da sie na tamtego wejść a po drugie jak jest jakaś inna opcja sformatowania windowsa(1) stosując windows działający to mi powiedzcie bo ja nie umim

Dodane 15.04.2009 (Śr) 21:40

Jak to XP, to podaj zawartość pliku boot.ini

Otwórz panel sterowania->system->zakładka zaawansowane->sekcja uruchamianie i odzyskiwanie->przycisk ustawienia->sekcja Domyślny system operacyjny->przycisk Edytuj.

Otworzy się notatnik z plikiem boot.ini

Podaj go i powiedz, który system wyrzucić.

Jak jest tam Vista, to użyj programu EasyBCD.

Same pliki mogą wylecieć z prawokliku. Jednak najpierw zmień im nazwę, włącz ponownie komputer i sprawdź czy wszystko działa prawidłowo. Dopiero wtedy usuwaj.

[boot loader]

timeout=2

default=multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINXP

[operating systems]

C:\CMDCONS\BOOTSECT.DAT=“Microsoft Windows Recovery Console” /cmdcons

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINXP=“Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect

multi(0)disk(0)rdisk(0)partition(1)\WINDOWS=“Microsoft Windows XP Professional” /noexecute=optin /fastdetect /usepmtimer

Szczerze to nie wiem który ten system chyba pierwszy bo najpierw miałem jeden potem dodałem drugi no to chyba ten piwerszy ale szczerze to nie mam pojęcia #-o

I jak to jest to piwerwsze to jak to usunąć ?

Dodane 01.05.2009 (Pt) 17:29

Dobra wiem to jest ten \WINDOWS no to jak to usunąć ?