Dwa Windowsy

mianowicie mam dwa windowsy xp.na jednej do interinetu a drugi do gier itp.jak zroic zeby nie przenosiec anie nie kopiowac muze czy tam obrazów ale zeby miec je na drógim windowsie!

Zaglądnij do ostatniego CHIP-a ( 6/2005 ) - jest to tam dokładnie opisane.

Pozdr. :smiley:

wogóle nie rozumiem co tu pisze :expressionless: napisz to po POLSKU jeszcze raz :roll:

Nie wiem czy dobrze rozumiem. Kolega ma 2 windowsy XP.

Jeden służy do szperania po necie, a drugi jest “do gier itp.”

Chodzi o kopiowanie obrazków czy muzy z jednego windowsa na drugi :smiley:

Jeżeli masz te 2 systemy na osobnych partycjach to se kurde normalnie skopiuj z jednego dysku np. mp3 na drugi dysk :smiley:

Motorniczy 10 mi chpdzi zeby własnie niekopiowac anie przenosic tylko miec jto dosępne na obydwuch windowsach.

Windows XP SP2 w jaki sposób se to wyobrażasz, jak nie drogą kopiowania ? :lol:

Moze zgraj se dane na FTP i potem sciągnij na drugą windę 8)

ale jak to zrobic i czy to sie opłaca

mówisz o FTP ?

http://forum.dobreprogramy.pl/viewtopic … hlight=ftp

:lol:

tylko po co :expressionless:

tysiąc razy prościej i szybciej jest kopiować z partycji na partycję :?

a np gry???nie da sie skopiowac…i co mam zrobic??

nie kapuję… po co chcesz przenosić/kopiować gry z Windowsa do Windowsa :shock: gry to się instaluje :?

wrzucasz je w postaci iso na FTPeka i wsio :stuck_out_tongue:

PS.

Ale masz problem. Człowieku 100x szybciej bys skopiował niż bawic sie w bierki wodne :stuck_out_tongue:

Cały ten topic jest bez sensu :o :o :o

Nie rozumiem po co dwie takie same windy na dwóch różnych partycjach :roll: :roll: :roll: :? :? :?

no dokładnie… koleś kombinuje jak koń pod górę i jeszcze nie ma ochoty nas uszczęśliwić choćby garścią informacji… matrix totalny :expressionless:

eh ja też idę spać ;]

Podejżewam, że naszemu koledze może chodzić o to, żeby nie grać na tym samym Windowsie, który jest używany do internetu, możliwe że te dwa systemy są na 2 różnych dyskach, które kolega wymienia (sam kiedyś o tym myślałem, podczas afery związanej z “kontrolami” policji, chciałem instalować linuxa na osobnym dysku i mieć go do neta). Jeżeli więc nasz kolega ma te 2 Windowsy na osbnych dyskach, nie podpinanych razem, to niestety nic nie da się zrobić - zostaje tylko przekopiowanie mp3jek i obrazów na drugi dysk. Jeżeli natomiast jest to 1 dysk, ale 2 partycje, lub 2 dyski podłączone razem w tym samym czasie to nie ma potrzeby nic kopiować, wystarczy że kolega będzie odtwarzał muzykę z innej partcji, lub zrobi sobie skróty do plików, które używa.

:smiley:

jeżeli tak jest to może ratunkiem jest 3 dysk podpięty na stałe :roll:

choć rzeczy wymagające instalacji trzeba zainstalować na jednym i drugim.

Ponieważ nie jest to zgaduj- zgadula, do czasu właściwego i cztelnego napisania przez Windows XP SP2 , wstrzymajcie się ze zgadywniem o co chodzi.

Kilka postów poszło :arrow: Out

:okulary:

Za “frajerstwo” i traktownie w sposób przemądrząły innych userów.

Powinieneś wiedzieć, co i gdzie piszesz.

Zwroty w tym poście też nie należą do właściwych (delikatnie mówiąc).

Jak dostałeś PW to na nie odpisz, ten temat nie jest do załatwiana takich spraw, więc :arrow: Out

:okulary:

a niby czemu jest to bez sensu ?? Jak ci sie jeden system sypnie to jedziesz na 2. A pozatym jestes uniezależniony ze jesli na jednym z neta sciagnie sie badzie to jedzie na drugim. Chociaż ja zainstalował bym 2 rózne np XP i 98 lub XP i Linux

moim zdaniem najlepiej zrobic 2 Userow o osobnych prawach dostepu i tyle do tego wystarczy winda +noron Internet Seciurity