Dwie karty graficzne w laptopie Asus x52j

Witam od wczoraj mam pewien problem z moim laptopem, wszystko zaczęło się od skanowania komputera w poszukiwaniu keloggera, gdy uruchomiłem program ComboFix i przeskanowałem całego lapka, później usunąłem nie potrzebne pliki “niby” laptop zaczął mi dziwnie wariować… Posiadam dwie karty Graficzne jedna Intela HD i druga Geforca 310M karty powinny się przełączać w miarę potrzeb laptopa jednak się tak nie dzieje… Gdy odpalam jakąś grę lapek chodzi dalej na karcie Intela a nie na Geforce tak jak powinien… Próba usuwania sterowników i ponowna instalacja nie daje żadnych efektów…

podaj log combofix jaki program wygenerował po usuwaniu

nie używaj combofixa jeśli ktoś doświadczony cie o to wyraźnie nie poprosi, combofix to program wysoko rażący dla systemu, jeśli podejrzewasz infekcje keylogger to wykonaj log OTL i utwórz odrębny wątek w dziale bezpieczeństwo. Zaś tutaj zajmemy sie problemem karty graficznej czyli podaj log wykonany przez combofix abyśmy wiedzieli jakie pliki zostały usunięte

Temat już utworzyłem o kelogerze, tym czasem log z ComboFixa: http://wklej.org/id/732191/

sprawdź w menedżerze urządzeń czy nie ma wykrzykników