Dwie Karty sieciowe uniemożliwiają wspólne działanie 2 progr

Witam

mam pewien problem, na komputerze znajdują się dwie karty sieciowe, jedna wbudowana do płyty głównej gdzie jest połączenie z internetem i druga dołączana do złącza PCI gdzie podłączona jest sieć do oglądania obrazu z kamer zamieszczonych przy zakładzie, Gdy mam włączony program do kamer to gdy wchodze do accessa (który znajduje się na dysku sieciowym) program access się nie otwiera i już nie otworzy. Nawet gdy zakończe proces programu to i tak musze się wylogować by móc pracować w accessie.

Czym to może być spowodowane ?

Karta sieciowa była wymieniona (obecnie 3COM Etherlink) ale to i tak nic nie dało. Co moge zrobić w tej sprawie by obydwa programy mogły ze sobą pracować?

Windows XP Professional

Płyta główna Gigabyte M55S lub M65S (obecnie pracuje na nim inna osoba dlatego nie mam możliwości aby zajrzeć pod obudowe ale jeżeli to będzie miało znaczenie to zobacze )

Dodam że gdy miałem podłączone USB z boku obudowy to po jakimś czasie zaczęło mi palić pendrive ;/ tzn psuć :frowning:

Co mam robić???

może coś jest z płytą główna

skoro też coś jest z portami usb

ja bym odrazu wysłał na gwarancję

niebiezpiecznie używać takiego komputera;(

zaczął palić się pendrive to dziwne:D

taka przenosnia :slight_smile: nie reaguje teraz na nic i się szybko bardzo nagrzewa czyli podejrzewam że się spalił

ale czy to napewno wina płyty głównej? teraz uzywam wejscia usb z tyłu bezpośrednio z płyty głównej i jest ok

coś jest z przednimi wejściami usb na płycie one coś się popsuły…

skoro wymieniałeś kartę sieciową

to powinno być ok

to teraz nic innego nie może być oprócz płyty głównej

chyba że to jest normalne że można pracować tylko na 1 tych programów

Wejścia z przodu obudowy mogą być źle podłączone do płyty głównej.

teoretycznie mogły być źle ale podłaczylismy jeszcze raz i to samo a poza tym dzialaly do pewnego czasu :slight_smile: moze to byc wina blaszki z obudowy , czyli co, albo plyta glowna albo zla kontabilnosc tych programow?

Może to być np. problem z mieszaniem przy uziemieniu komputera.