Dwie osobne przeglądarki

Witam,

Próbuję się przekonać do nowego windowsa ale tracę cierpliwość. Mam już nawet nagraną płytę do przywracania obrazu z windowsem 7 :]

Używam chroma i jestem w nim zalogowany mam synchro zakładek itp. wszystko działa z poziomu pulpitu, jednak odpalając chrome z kafelek (to badziewie metro) to odpala mi się chrome do którego nie jestem zalogowany. Nie było by problemu zalogowania się drugi raz ale to nie tędy droga, że mam osobnego chroma na pulpicie i z kafelki. Zawsze mogą wystąpić problemy z synchronizacją zakładek itp a poza tym bez przesady jeden system, jeden user i dwie osobne przeglądarki :]

Co zrobić, żebym miał tego samego chrome z kafelek i z pulpitu odpalanego. Wykluczam możliwość logowania do obydwu…

Btw. Powiedzcie mi dlaczego oni nie zaimplementowali przesuwania myszką tych “metrowych” ekranów (np w store przesuwanie w prawo lewo łapiąc myszką a tak to trzeba scrolla szukać :/)

google-chrome-konto-uzytkownika-t503131.html

Bezsensowne rozwiązanie z tym logowaniem. Jak będzie wyglądać synchronizacja kart i całej reszty ;>? Mam np dodatek gtalk i jak będzie w dwóch przeglądarkach odpalany to będę miał podwójnie wiadomości… nie wspominając już o powiadomieniach o nowej poczcie przez notifiera :confused: Skype np odpala się na desktopie, zawsze ten sam

gruchapaul ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.

Pretensje miej do Google że nie przystosowali odpowiednio przeglądarki.

Premiery windows 8 jeszcze nie było więc niedoróbki mogą być tym bardziej że to nie doróbka od strony producenta oprogramowania nie producenta systemu.