Dwuklik na folder-odmowa dostępu

teraz to już wogóle niemoge otworzyć żadnego foldera!ODMOWA DOSTęPU!

bo zagrzebałeś w rejestrze i zmieniłeś domyślną operację dla dysków (ewentualnie nagrzepałeś w opcjach folderów (tam gdzie ustawia się skojarzenia plików z programami) spr. jakie ustawienie masz dla obiektów typu dysk :wink:

tam raczej jest wszystko oki. tym bardziej że nic tam nie przestawiałem.po prostu samo jakoś się tak ustawiło

samo ?? samo to się nic nie dzieje zmieniła się domyślna czynność po kliknięciu na element wskaźnikiem myszki

start —> uruchom—> regsvr32 / i shell32

nie kapuję,matteo93.na pozostałe elementy jak klikam dwa razy to okey,otwiera się a jak klikne na folder dysk c,d,e to on wyświetla wyniki wyszukiwania

Zaimportuj do rejestru ten plik.

Zawiera domyślne ustawienia akcji wykonywanej po podwójnym kliknięciu na ikonie dysku w Eksploratorze.

staszek0207 popraw tytuł na konkretny - inaczej temat wyleci do śmietnika.

teraz dyski otwierają sie po dwukliku ale zaś foldery na tych dyskach nie otwierają się!wyskakuje mi “odmowa dostępu!” :frowning:

staszek0207

Zobacz Folder jest niedostępny. Odmowa dostępu.

Pozdrawiam

no niestety to nie pomogło! wszystkie dyskie otworze ale jak już klikam na jakiś folder to wyskakuje mi odmowa dostępu dopiero jak włącze exploruj to wyświetla mi zawartość!wcześniej tak nie było!wystarczyło dwa razy kliknąć na folder i się otwierał! troszke jest to drażniące!

gdzie tkwi problem?

==================

Nie używaj czerwonego…

zresztą sugeruję lekturę regulaminu.

Monczkin