Dylemat CX75 czy SXG75

Mam problem bo chce kupić sobie nowy telefon i w grę wchodzą dwa modele Siemens’a :

-> CX75

-> SXG75

Patrząc na cene to CX kosztuje 300zł a SXG 450zł ale zależy mi też na funkcjonalności a SXG ma GPS’a oraz 2MP aparat zaś CX ma 1,3MP

Mógłbym jeszcze zrobić tak że kupie sobie CX75 poczekam parę miesięcy albo do końca roku sprzedam go i kupie SXG75 co wy na to ? Jak mi poradzicie??

Seria C to telefonu popularne, seria S to biznesowe, a więc to są telefony z tej najwyższej półki. Siemensy ogólnie znane są z zawieszania i padającego softu, ale seria C to już szczyt, dlatego nie polecam CX75. Był czas, że Siemens rozważał w ogóle wycofanie modelu CX75 z rynku… dlatego według mnie tylko SXG75.

Tyle osób skarży się na zawieszające się siemens’y ale w mojej rodzinie już jest 5 siemens’ów a ja mam już 2 telefon tej firmy i mam zupełnie inne odczucia telefony z tej formy są idealne albo mnie trafiają się takie “sprawne” egzemplarze .

nie radze siemensa…lepiej weź SE k510i

SXG75 to jest kombajn, a nie telefon. GPS, wideorozmowy. Full bajerów. Czasem z softem jest problem, ale jest jeden człowiek w Polsce co piszę swoje oprogramowanie na SXG75. http://www.x75.bo.pl Tam znajdziesz więcej info.