Dylemat z kartą graficzną

Witam.

Mam nadzieje ,że mi pomożecie ,bo to już 3 forum na którym szukam odpowiedzi (jak na razie bezskutecznie). :expressionless:

Czy karta ATI Radeon 3850 (http://www.ceneo.pl/1360330s) będzie chodzić bez problemu na tym sprzęcie:

Windows XP SP3

Typ procesora Unknown, 2000 MHz (12 x 167) 2800+

Nazwa płyty głównej ASRock K7VT4A+ (5 PCI, 1 AGP, 2 DDR DIMM, Audio, LAN)

Pamięć fizyczna 1280 MB (PC3200 DDR SDRAM)

Zasilacz:Forfon 350W (orginalny)

Jeżeli nie to jaką kartę byście polecili na AGP x8 ,do 400zł z szyną pamięci 256bit?

I czy karta ATI 3650 ewentualnie by grzecznie współpracowała?

Proszę o pomoc i dzięki serdeczne.

Pozdrawiam. :slight_smile:

Moim zdaniem będzie działała . Ale czy warto wymieniać grafę? I tak nie pograsz w najnowsze gierki bo masz za słaby procesor i trochę mało ramu w dodatku DDR .

wapn , pakować 4 stówy w taką kartę? Jak dla mnie bez sensu i tak jak kolega wyżej wspomniał ramy i procek będzie to wszystko ograniczał ;]

Na pewno będzie działać.

Co nie zmienia faktu , że to będzie kasa wyrzucona w błoto . Jeszcze AGP , gdybys miał PCI to mógłbyć chociaż wsadzić do nowego pc gdybyś kiedyś kupował a tak…

ale jak chlopak nie ma kasy na nowego pc to doradzcie mu taka karte ktora najlepiej przyspieszy jego sprzet. Nie kazdy moze sobie kupic nowego kompa za kilka tysiecy.

piotrek1993 , przyśpieszy kompa? Przecież sama grafika mu nie pomoże… Nawet jakby jakieś monstrum dostał za te 400 zł, to i tak ramy i procek go ogranicza…

sam nie tak dawno kupowałem radka x1650 pro do mojego athlona +2200

I możesz grać w najnowsze gry , było warto ?

Dzięki wszystkim za odpowiedź.

Święta racja.Pieniądze to tutaj główny problem.Kase zbierałem przez rok i mam dosyć czekania.

No właśnie w błoto może nie.Kartę odkupuję od kolegi za 190zł.Moim zdaniem to chyba tanio.

I jaki efekt?

Pozdrawiam i dziękuję :slight_smile:

do tego PC max x1650 i podkręć procesor do 3000+

A da rade podkręcić do 3000+?

Oczywiście bez efektu “big bam” :slight_smile:

W jakie gry chcesz zagrać, z myślą kupna nowej karty graficznej?

Euro truck Simulator ,Fry Cry (1,2),Test Drive Unlimited ,Fifa 09 ,FlatOut2 ,GRID(tu chyba jednak trzeba nowy procek mieć :frowning: ),PES 9. -To takie “minimum”.Wszystko sprawdzałem na http://www.systemrequirementslab.com/referrer/srtest i wniosek mój jest taki ,że tylko karta graficzna ma albo za mało MB ,albo nie obsługuje Pixsel Shader.Tylko GRID wymaga zmiany procesora.

wapn , o Gridzie sobie zapomnij mi haczy na min. (patrz podpis) co do FC2 też bym się zastanowił czy pójdzie ;]