Dysk C: - mało miejsca

Hej. Mam problem, otóż na partycji systemowej (20GB) z niewiadomego powodu mam wolne tylko… 3.81GB.

Katalog Windows zajmuje ~10GB, a reszta folderów ma ok. 900MB, 400MB, no i ok. 10MB.

Co jest nie tak, czy wy też tak macie?

Załączam screen`a.

ef0df61fb79fcfe9m.jpg

PPM na dysk > właściwości > oczyszczanie dysku

Zobacz też:

X:\Users\nazwa użytkownika\AppData\Local\Temp

Wyłączanie komunikatów: Masz mało miejsca na dysku…

http://www.winbeta-forum.yoyo.pl/viewtopic.php?t=513

Nigdzie tego folderu nie ma. :?

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 14:22

A już chyba wiem co jest problemem.

W programie Azeurus mam ustawiony domyślną ścieżkę zapisu dla małych plików na dysku C:.

Może to jest przyczyną?

Trafna odpowiedz :slight_smile: A pobierasz obecnie cos duzego ? Jesli tak to 100 % racji. Tak mialem z dyskiem D:

Bo jest to ukryty folder :slight_smile: ale to zapewne wina programów p2p.

No pobieram. Plik o rozmiarze ~2GB. :?

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 14:30

vistamen sprawdziłem i tylko folder Local ma 1,22GB. :?

Złączono Posta : 25.02.2007 (Nie) 14:33

A skoro nie korzystam z hibernacji, to mogę przy czyszczeniu dysku zaznaczyć opcję “oczyszczarka plików hibernacji” (plik ma 1,99GB)?

Pisze tam, że jak to oczyszczę, to hibernacja zostanie wyłączona. A czy potem można włączyć hibernację na nowo?

Tak. http://www.winbeta-forum.yoyo.pl/viewtopic.php?t=159

Dzięki vistamen. :slight_smile:

Rozumiem przez to, że aby potem włączyć hibernację wystarczy w poleceniu zamienić off na on?

Rowniez wylaczylem ta Hibernacje wlasnie… Zobaczymy jak to teraz bedzie sie sprawowalo :wink: Miejsca faktycznie ponad GB wiecej.

Mało miejsca? zobacz: Panel Sterowania -> System i konserwacja -> Pod Narzędziami administracyjnymi -> Utwórz i sformatuj partycje twardego dysku (Oczywiście wyglad rozszerzony)

Możesz też przenieść Plik Wymiany SWAP (pagefile.sys) na inną partycję.

Pozdrawiam

Ja tez tak miałem,że z 20 GB mi sie zrobiło 399 mega,niewiadomo z kąd:/

A jak to zrobić? :?

Panel Sterowania - System I Konserwacja - System - Zaawansowane Ustawienia Systemu - Wydajność Ustawienia - Zaawansowane - Pamięć Wirtualna Zmień

Pozdrawiam