Dysk do 150 zł - gdzie najtaniej?

Witam! :slight_smile:

Już ostatnio przymierzałem się do zakupu dysku do mojego komputera. (viewtopic.php?f=19&t=258154) Jednak z okoliczności jakie wynikły w tamtejszym dniu musiałem anulować zamówienie. Nie będę wam tu opowiadał moich historyjek z życia wziętych. A teraz pytanie do was: Czy nadal najlepszym dyskiem w tym przedziale cenowym jest Samsung F1 320GB? Jak widać ceny idą w górę na święta. Jakoś w Lipcu koszt dysku i wysyłki wyniósłby mnie ok. 160 zł, a teraz już 200 zł. Tutaj podałem przykład sklepu Apollo. Proszę o odpowiedzi!

PS: Jest jeszcze koncepcja na kartę graficzną, co o tym myślcie? Dysk również jest mi potrzebny. Obecny taki jak w podpisie. Jest on pod ATA, a są już SATA2. Zacofany jestem trochę… I mój sprzęt szybciej by pracował.

akurat to ma najmniejsze znaczenie na jakim złączu jest dysk !

co z tego że interfejs jest szybki jak i tak dyski nie wyrabiają takiej szybkości :slight_smile:

dyski ata czy sata 1/2 mają taką samą szybkość ( jeżeli mowa o identycznym dysku oczywiście)

Dzięki za informacje zapamiętam to sobie :wink: Jednak nadal otrzymałem odpowiedzi na moje pytania.

Tak, nadal najlepszym dyskiem Samsung F1 320 gb…

Tylko pamiętaj że bierz z jednym talerzem :slight_smile:

Co z tym?

A i w jakim sklepie internetowym jest obecnie najtaniej?

Ten mam kupować?

:arrow: http://znak.pl/index.php?cid=69&scid=38 … 20+HD322HJ

może być

To ten z 1 talerzem? Nie będzie głośny?

Tak, to ten z jednym talerzem, jeden z najszybszych i najcichszych dysków dostępnych obecnie na rynku.

Dzięki za odpowiedzi! Ostatecznie kupuje ten dysk. Jeszcze dzisiaj zostanie zamówiony.

Na agito.pl jest tańszy …

Preferuje odbiór osobisty. A w agito nie wyczytałem, że jest taka możliwość.