Dysk do 180zl

Panowie, każdy dysk ma prawo padnąć nawet w najmniej oczekiwanym momencie, wystarczy np. mikrouszkodzenie talerza i już, trach. Pamiętajcie, że dyski pracują z gigantyczną szybkością obrotową i niemal wszystko im szkodzi. Tak naprawdę wszystkie dyski są mniej więcej tak samo wytrzymałe,a że komuś się tak trafiło… Nie jedną partię dysków szlag jasny trafił…

Do 180 żł polecam WD3200AAKS, najlepiej z serii 00B3A0, lub samsunga spinpointa F1, który jest (ponoć) najszybszym dyskiem w tej klasie. No i jest na jednym talerzu :stuck_out_tongue:

Samsung wypościł teraz serie i pada jak mucha góra 2tygodnie i 70%dysków trafia na złom.

Podaj link do jakiegoś źródła…

Ja czytałem że była pare miesięcy taka seria 1tb f1’dynek ale dawno wycofana…

Właśnie tak szukałem ostatnio jakiś dobrych testów co do tej teorii bo musiałem to komuś udowodnić i niestety nie za bardzo mi się udało. Więc polecę jednak WDXXXaaks mam i mogę powiedzieć że jest super.

To destroy trzeba było poszukać na forum bo już pare reazy linki do testów podawane były :]

Masz - 8 stronnicowy temat http://www.xtremesystems.org/forums/sho … p?t=178045

Pojawiają się tam też testy aaks’ów z nowej serii posiadającej konkurencyjną do f1’dynek gęstość zapisu czyli 320gb na talerz.